mk2 hgt ljetne gume (iskustva)

Autor hattrick, 30 Ožujak 2015, 21:25:31

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

hattrick

dali netko ima iskustva sa bf goodrich g-grip ljetnim gumama,po netu sta sam gledao vidim da su jako dobro ocjenjene na vise mjesta,a ja imam priliku uzet nove 195 50 15 dot 2015 za jako dobro cijenu,koliko sam skuzio to ameri rade ili grijesim,ako netko zna i ima iskustva molim da napise jer sutra imam u planu ih uzet,ali bi volio cut misljenja ako ih je netko koristio.

THunder

neznam bas jeli ti pametno uzimat gume 2015 godista... :82:

75elx

Citat: THunder  u 30 Ožujak 2015, 22:16:28
neznam bas jeli ti pametno uzimat gume 2015 godista... :82:

Å ta bi trebao uzet dot 2005?  :lol :lol :lol :lol

crev1986

Ja sam se vozio jedno vrijeme na BF goodrich gumama i pokazale su se dobrima !

hattrick

hvala crev1986  to me zanmalo necije iskustvo,nista uzimam ih onda jer super je cjena u pitanju. :formula:

goran20vT


NeMiran


crev1986

Meni je  bolja NOKIAN   H   od bf goodricha

NeMiran


Citat: crev1986  u 31 Ožujak 2015, 16:32:11
Meni je  bolja NOKIAN   H   od bf goodricha

Definitivno, sad je aktivan novi model nokian line

THunder

Citat: 75elx  u 31 Ožujak 2015, 02:19:55

Å ta bi trebao uzet dot 2005?  :lol :lol :lol :lol

ne tako stare ali bar 2014. god.
jer ja kad san prosle godine kupova gume zet mi je reka da kupim gume stare godinu dana jer su one puno bolje i duze traju nego gume novijeg datuma....

the-rider

ma gume su ti ko vino, trebaju par godina stajati da sazriju  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

THunder

Citat: the-rider  u 31 Ožujak 2015, 19:23:11
ma gume su ti ko vino, trebaju par godina stajati da sazriju  :D

slazem se :lol :lol :rofl :rofl

hattrick

uzeo sam ih,vidjet cemo kroz vrijeme kakve su,do sada sam vozio na svakakvim guma,moja iskustva,naprimjer toyo t1r najvece smece od gume,onda nokian ok,yokohama odlicna guma,bridgestone turanza odlicna,continetal ok,michellin energy  nula,sava jedino hp zimska,kleber uzas,fulda uzas,,eto to su moja iskustva,sad cemo vidjet kakav ce goodrich bit,nisam napisao sve modele jer se nemogu ni sjetit svih modela ali znam marke koje sam imao i eto nemojte shvatit to da pljujem po gumama nego iznosim cinjenice kako su meni se pokazale koje.tako da slobodno se i vi izjasnite koji zelite  :good:

NeMiran


Citat: hattrick  u 31 Ožujak 2015, 19:52:17
uzeo sam ih,vidjet cemo kroz vrijeme kakve su,do sada sam vozio na svakakvim guma,moja iskustva,naprimjer toyo t1r najvece smece od gume,onda nokian ok,yokohama odlicna guma,bridgestone turanza odlicna,continetal ok,michellin energy  nula,sava jedino hp zimska,kleber uzas,fulda uzas,,eto to su moja iskustva,sad cemo vidjet kakav ce goodrich bit,nisam napisao sve modele jer se nemogu ni sjetit svih modela ali znam marke koje sam imao i eto nemojte shvatit to da pljujem po gumama nego iznosim cinjenice kako su meni se pokazale koje.tako da slobodno se i vi izjasnite koji zelite  :good:

S obzirom na gore navedene ocjene bf ce ti bit vrhunska guma

75elx

Citat: THunder  u 31 Ožujak 2015, 19:21:07
ne tako stare ali bar 2014. god.
jer ja kad san prosle godine kupova gume zet mi je reka da kupim gume stare godinu dana jer su one puno bolje i duze traju nego gume novijeg datuma....

Guma se kupuje Å¡to mlaÄ'a jer kad proÄ'e 5 do 6 godina viÅ¡e nisi siguran Å¡to voziÅ¡ koliko god guma malo preÅ¡la i dobro izgledala, imam iskustva sa "dobrim" gumama starijim od 6 godina tako da znam o čemu pričam. Kupit novu gumu staru 2 do 3 godine je čista glupost, istu gumu treba mjenjat za 2 do 3 godine, tko si to danas može priuÅ¡tit? Danas gdje god ideÅ¡ kupovat gume pokuÅ¡avaju uvalit gume starije od 2, 3 godine, ljudi ne kuže pa popuÅ¡e, tako da treba dobro pazit. Ja novu gumu stariju od godinu dana nikad nebi uzimao.