Punto 1.2 16v 2005 - nakon paljenja ponekad padnu okretaji

Autor MrkY, 02 Prosinac 2014, 21:31:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

MrkY

Pozdrav, poštovani forumaši!

Imam nekih neobičnih poteškoća sa svojim ljubimcem, pa ako tko ima iskustva ili savjet.
Pronašao sam par sličnih tema, ali ispadne drugačiji problem, pa ako sam prerano odustao, isprike.

Autić: Punto 1.2 16V 2005g. 59kW - 140tkm
Problem:
"Hladni start" - upali odmah - okretaji na 1600 i brzo padnu na 1200 (1 sec otprilike) - nakon par min - 800 (onako od oka)
i vozim se bez problema, postigne temperaturu, sve je kako treba. Stanem i ugasim auto na 10-20 min.
Sljedeće se dogaÄ'a ponekad, nekad viÅ¡e puta za redom(viÅ¡e startova), a ponekad je sve normalno:
"topli start" - upali odmah - okretaji na 1600, brzo na 1200, brzo na 800, pa na 500 i tu se trese, i radi tako, pa kad dam malo gasa, vrati se na 800 (gdje i treba biti). i u vožnji onda kao da ne vuče ako treba, malo "cuka" pa doÄ'e sebi pa zna upaliti lampicu od serva (u samom radu serva nikakve promjene, sa i bez citiy-a)

Rješavanje problema:
Naravno, pošto nemam pojma, odvezem ga u servis.
Napravili su dijagnostiku, kažu samo sporadična greška na senzoru serva, kao nije nešto očitao na vrijeme
testiran akumulator (iz drugih razloga) - zamjenjen novim. nakon toga dan-dva sve je bilo u redu, pa ponovo ista priča, dijagnostika ništa, akumulator OK. S tim da je i prije dijagnostika znao po par dana raditi bez problema.

Da li je tko imao takvih problema, jer nisam baš u situaciji da svako malo plaćam dijagnostiku koja ne pokaže ništa.

Unaprjed hvala na odgovorima. Post je malo dug, pokušao sam što detaljnije opisati problem.

Alien

Pošto se radi o problemu na ler gasu trebalo bi najprije očistiti leptir gasa i usisno grlo oko leptira. Mislim da bi tu mogao biti problem.

venom

Leptir jednostavno skineš jer ga inaće ne možeš očistiti.
Skineš filter zraka i odspojiš crijevo sa leptira i oduška.
Iskopčaš dva velika jacka od ecu-a i odvidaš 4 vijka od istog.
Nakon toga ti ostaje samo na sigurno mjesto staviti ecu, iskopčati leptir i odvidati 4 vijka.
Očistiš sa karburator cleanerom.

MrkY

Hvala na informacijama!
Malo sam u stisci s vremenom, nisam ranije ni stigao pogledati forum.
Budem pokuÅ¡ao nagodinu, čim proÄ'e ova ludnica na poslu, pa javim kako je proÅ¡lo.

Lp.