Magljenje desnog fara

Autor Stilko24, 17 Studeni 2014, 20:58:21

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Stilko24

Radi se o predjem desnom faru. Nije zamućen da ga treba polirati već je znojan iznutra. Dok auto radi skupa sa žaruljama sve isuši, ali tokom noći se nakupi vlage nekako iznutra. Jeli se to dešavalo kome od vas, da baš ne moram tražiti točno gdje nije dobro zabrtvljeno.

Prijeko

Ako si nedavno mijenjao žarulju, sigurno nisi dobro vratio poklopac.
Inače se ne dešava a Stilo je star 11 godina.

mjet

ako nije pukao nigdje prvo vidi da li je poklopac dobro stavljen unutra,ako si skoro žarulju mijenjao moguće je da nije dobro sjeo,ima ona guma po sredini poklopca,zna se pofrkat...

franjo-fritz

Skini tajj poklopac jedno vrjeme da ta vlaga izadje van prilikom upaljenog fara. Jer dok je gore stalno se kondezita i nemoze ishlapiti.
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

bubinho

Citat: franjo-fritz  u 18 Studeni 2014, 01:24:10
Skini tajj poklopac jedno vrjeme da ta vlaga izadje van prilikom upaljenog fara. Jer dok je gore stalno se kondezita i nemoze ishlapiti.

tak je meni bilo na puntu, skinuo poklopac (nikad ga ni nisam vratio) i vise mi se niti jednom nije zamaglio

Stilko24

Ma proÅ¡li tjedan sam kupio auto pa nisam joÅ¡ mogao otkriti u čemu je problem, hvala  :good:

da ne otvaram bezveze novu temu, gdje kupujete za taj auto dobre brisače? Ovi moji imaju dobru gumu koja se ne čini toliko potroÅ¡ena ali sam ju svejedno prebrisao od masnoče, takoÄ'er sam i staklo oprao ali svejedno onako zamuti Å¡ajbu kada briÅ¡e.

mjet

NWB brisači,imaÅ¡ ih za kupit u intercarsu,najbolji koje sam imao,cijenu sam zaboravio,mislim izmeÄ'u 150-200kn,al vrijede

lik-bj

ma može magliti i novi far moj frend kupio nove farove i jedan se znoijo stalno jednostavno može biti rupica loše brtvljene bilo što kažem on nove kupio i *** obljepio ih silikonom i radio kao navlaku od cerade pa je malo smanjilo