punto mk2 - paljenje ventilatora

Autor moto___man, 19 Ožujak 2015, 19:52:11

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

moto___man

Punto 1.2 2001 god. U zadnjie vrijeme (mjesec i pol unazad) javlja mi se da dok se vozim i stanem na semafor odma pali ventilator hladnjaka, na svakom semaforu on pali venitlator i hladi, al baš na svakom..temperatura normalna stalno, grijanje radi normalno. Čudno mi je da po zimi tak stalno pali ventilator čim se auto zaustavi, kaj će onda bit po ljeti?
Ima joÅ¡ neÅ¡, očito ima negdje u sistemu zraka kojeg nikak nemrem odzračit, ujutro kod prvog kretanja čuje se u malom kileru preljevanje vode. Probal sam već sto puta i uvijek drugi dan joÅ¡ ima zraka, nije mi jasno uopće  :82:


topolino

Stavi auto na ravnu povrsinu (pod ravnu nemislim na rupe nego na kosinu) otvori odzracni ventil na gladnjaku i toci u hladnjak dokle neide samo voda onda zacepi. U kabini stavi na grijanje i odvrni cep na crijevu iza motora i ponovi postupak od prije. Motor ti mora biti ugasen jer ce pumpa tjerat zrak okolo i onda se igras lovice sa zrakom.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

alfaomega

Da ti ne magli stakla, ak to radi vrisnul ti je mali kiler za grijanje!

moto___man

@topolino  OK, sutra ću to napravit pa ćemo vidit rezultate.. jel bi mogo od tog zraka unutra tak stalno palit ventilator kad god se stane? il bi moglo bit neÅ¡ treće (neÅ¡ oko samog ventilatora) ??

@alfaomega Pa kolko mislim ne magli, po zimi (12 i 1 mj) su se malo maglile zadnje bočne šajbe (punto s 3 vrata) uz rubove prozora, al to je vjerojatno jer imam puhanje većinom il na 1 il na 2. A kaj se tiče malog kilera, već sam par puta sve detaljno sa lampom pregledo i niš nije mokro kod suvozača i iza malog ventilatora, tak da se nadam da nije to.


Slobodno još neko ako ima kakvu ideju/iskustvo napiše

hvala!


topolino

Nemora biti mokro za mali kiler. Ako je mala rupica onda stalno masti i magli stakla, pogotovo kada je kisa i osjeti se miris antifriza i vlaznog zraka kada je upaljeno grijanje.
Moze ti paliti ventilator radi zraka, cujes premjestanje vode kada palis auto ili stalno zuborenje potocica u kileru.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

moto___man

Citat: topolino  u 20 Ožujak 2015, 20:38:08
Nemora biti mokro za mali kiler. Ako je mala rupica onda stalno masti i magli stakla, pogotovo kada je kisa i osjeti se miris antifriza i vlaznog zraka kada je upaljeno grijanje.
Moze ti paliti ventilator radi zraka, cujes premjestanje vode kada palis auto ili stalno zuborenje potocica u kileru.

Samo kod prvog paljenja auta u danu,i kad sam na faxu po nekoliko sati/cijeli dan pa auto dugo stoji, tad isto samo kod prvog paljenja. Znaci u voznji nema tog "preljevanja"

alfaomega

Vidi kak sam ti rekel, a može biti da ti je falilo vode pa si nadolijal i nisi ozračil kak veli topolino, ali u večini slučajeva ti je u pitanju ovo kaj sam ti rekel.

the-rider

a i lako moguce brtva glave da lagano pusta
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

moto___man

#8
Citat: the-rider  u 21 Ožujak 2015, 10:24:57
a i lako moguce brtva glave da lagano pusta

tog se najviše bojim, al nema klasičnih simptoma za brtvu tak da se nadam da nije


imam još jedno pitanje: na slici ovaj zaštitni "lim"/folija (slika je samo da se vidi na koji "limic" mislim) mi se trese, tj. kod nosača auspuha nije nigde pričvršćena. U vožnji ju ne čujem, al kod zatvaranja vrata čujem kak se "strese" i "lupka" po limu i to me živcira...na ostala 3 mjesta di se pričvršćuje sam fiksiral, al iznad auspuha kod njegovog nosača nemam di.

e sad jel se to može izvadit, ne vidim da ima sad neznam kakvu funkciju osim vjerojato sprječavanja topline (pitanje je kolke su temp kod lonca auspha dal ona i treba opće) ili da ju s nekim jakim ljepilom zaljepim...može savjet u vezi tog isto?!

http://i.imgur.com/v9BLqTI.jpg