problem sa ključem

Autor Fran, 23 Ožujak 2016, 16:31:51

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Fran

znači posjeduje ključ za auto,ali koliko sam zaključio isti nije orginal.Na navedenom ključu pukla je plastika pa je zamotan izolir trako..užasno izgleda..kupio sam kljuć za fiata slika broj jedan..ali elektrnika nepaše,zatim sam skužio da imam kljuć najvjerojatnije od nekog volkswagena pa sam i to kupi,ali ni to nepaše..
znači imam par pitanja:
1.dali netko može poslikat svoj kljuć sa tri tipke da vidim kako izgleda?
2.dali netko zna kakav ja to kljuć imam odnosno dali je eletronika orginal od stila,jer radi mi centralno,odnosno neradi otključavanje?
htio bi posložiti si ključ da mi žena ne kuka više,a i zbog estetike.ovaj drugi je moj kljuć..hvala


Fran

zaboravio sam reč da je ključ od stila jtd 2002 godina.

niko33

Taj prvi ti najvjerojatnije ne bude odgovaral(a najvjerovatnije niti ovaj od vw).Moj je bil izgreban pa sam uzel ovo http://www.ebay.com/itm/FIAT-DUCATO-BRAVO-GRANDE-PUNTO-STILO-PANDA-3-Button-Remote-Key-Fob-Case-/291620706865?hash=item43e5f2da31:g:v-EAAOSwiwVWTt8t&vxp=mtr  ,ali moras pazit kad selis iz jednog u drugi da preselis i onu malu "ampulicu" za kod,te niposto nemoj pritiskat gumbice kad ti je elektronika bez baterije jer postoji velika sansa da ces inace trebat uparivat kasnije kljuc i auto.

Fran

ma kužim ja to ali na drugoj slici je slika mog ključa, i vidiš da su tipke ravno a ne ukoso,mislim i elektronika,mene zanima dal je i elektronika od drugog ključa,i dal je to moguče

niko33

Citat: Fran  u 23 Ožujak 2016, 17:18:09
ma kužim ja to ali na drugoj slici je slika mog ključa, i vidiš da su tipke ravno a ne ukoso,mislim i elektronika,mene zanima dal je i elektronika od drugog ključa,i dal je to moguče
Sad sam te zgubil. Tebi ne radi daljinsko sad?

Fran

Ma daljinsko radi,odnosno samo zakljucavanje..ali ja govorim da moje tipke na kljucu idu ravno,a ne u koso kako idu na kljucu od stila..napisao sam gore da mi je kljuc od nekog drugog auta,a neznam od kojeg

franjo-fritz

Drugi ključ tj kuciste je po svemu sudeci made in china tj zamjensko centralno
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

core3i

#7
Msm da je tako. Uzeti oklop od vw-a i probati namjestiti, ili novo daljinsko složit i prebaciti mač.

kemba

a zasto jednostavno ne kupis kopiju originala
cemu kemijanje
koliko vidim ono na privim slikama je kljuc od f 500
nebus u to nikako nagurao elektroniku od stila

stilo, ducato i ako se nevaram doblo imaju istu sasiju kljuca
to narucis i prebacis svoje dijelove i bog te veseli
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

Fran

pa nemogu kupit kopiju kučiÅ¡ta kad mi ni elektronika iz ključa nije od stila koliko sam skužio.a gledam po e bay-u i nemogu nac kljuć sa elektronikom..i koliko bi me koÅ¡talo da naÄ'em od drugog stila kljuć,poÅ¡to nemam kod ,
kako uparit elektroniku sa centralom

Antonijo

TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Stilo M

Ovaj novi kljuc je za novije Fiate
Bravo,500 itd..
Tvoj trenutni kljuc je od naknadno ugradenog daljinskog,popularni skakavac izgledom kao od VAG grupacija.
U samom kljucu mora biti mala ampulica i to je kod kljuca
Potrazi po autu negdje modul koji je naknadno stavljen od daljinskog,kod osiguraca bi mogo biti smjesten.Njega iscupaj van,kupi si novo daljinsko sa privjeskom a na ebayu naruci kljuc original od Stila bez ikakvih gumbica,znaci obicno kuciste samo preklopno.
Prebacis ampulicu i sami narezani dio i auto ce palit normalno a novi daljinski instaliras i imas daljinsko ali na dodatnom privjesku
Po meni najjeftinija i najbolja solucija
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Fran

dečki hvala na odgovorima,sad sam po slikama skužio da imam naknadno ugraÄ'eno centralno..

dali može biti da je koji osigurač pregorio pa neradi otključavanje,jer zaključavanje radi,ili se komp pobrkao jer kad zaključavam prvo moram stisnut otključavanje pa zaklučavanje,ako me kužite.

franjo-fritz

Citat: franjo-fritz  u 23 Ožujak 2016, 22:22:45
Drugi ključ tj kuciste je po svemu sudeci made in china tj zamjensko centralno
hm da rekoh.... Provjeri osigurace..
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks