Error na Stilu

Autor MomakSaStilom, 02 Lipanj 2015, 17:41:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

MomakSaStilom

Pozdrav. Dugo se nismo culi niti trazio savjeta od vas. :busted: Izvinjavam se na tome, al' se ipak nadam da ce te mi pomoci. Rijec je o erroru U 1705, koji se pokazao na BOSCH dijagnostici. Obrisan je, i zatim se ponovo pokazao. Interesuje me o cemu se tu radi? Trazio sam na netu, u AutoData-i al' nigdje nista. Imal' ko sta da kaze o tome. :smrc:

MomakSaStilom

Error razotkriven. :dance:

dgudan

---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

niko33

Evo po meni mozda najveci problem ovog foruma - x tema otvoreno sa pitanjem(problemom) a odgovor nikad postan - ko da je ne znam kakvi problem napisat:ne znam-npr - pregorio osigurac taj i taj isti zamjenjen i sve ok
A ne:rijeseno -pa bravo za tebe i hvala od svih koji ce ubuduce imati taj isti problem i trazit odgovor po forumu i nalazit : Error razotkriven :dance:  -  super si pomazemo  :bad:

dgudan

To je na zalost problem skoro svih foruma...
Ja sam pristojno pitao s obzirom da je kolega friški član...
Naučit će...
Kolega niko, tvoj post bi admin trebao copy/paste na svaki isti ili sličan odgovor trebao naljepiti.
Napisao si baš kako treba!
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

MomakSaStilom

Namjerno sam to ucinio. Ehehehe...

Otisao sam kod drugog majstora, koji ima drugaciju dijagnostiku. Ne mogu se sijetiti koja je dijagnostika u pitanju, al' je kod njega izbacio error D 707 i rijec je o auto CD-u/kasetofonu/radiu.

Nedavno sam izvadio originalni CD player i stavio LG MP3 sa USB-om.

Izvinjavam se, samo sam zelio malo vise paznje.  :ie: