Dugoročno ulaganje i nadogradnja Punta

Autor Echo, 29 Studeni 2017, 21:22:31

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mike20

Citat: Memphis  u 05 Prosinac 2017, 01:12:32

Ovdje sam našao prezentaciju LPG verzije tvorničke ugradnje.




Ovo sa videa je NAKNADNO ugraÄ'en Landi Renzo Omegas sustav. Znači u tvornici se ugraÄ'uje, sa zasebnim kopjutorom za plin, samo je gumb i pokazvač izveden da je povezan sa vurama.

To nije problem naknadno ugraditi van tvornice čak i sa tim vurama s pokazivačem, jedino što ljepše izgledaju gumene cijevi koje tu toplinski svinute tj. tipski napravljene

Memphis

Citat: Mike20  u 06 Prosinac 2017, 14:03:20
Ovo sa videa je NAKNADNO ugraÄ'en Landi Renzo Omegas sustav. Znači u tvornici se ugraÄ'uje, sa zasebnim kopjutorom za plin, samo je gumb i pokazvač izveden da je povezan sa vurama.

To nije problem naknadno ugraditi van tvornice čak i sa tim vurama s pokazivačem, jedino što ljepše izgledaju gumene cijevi koje tu toplinski svinute tj. tipski napravljene
Ako je ugraÄ'en u tvornici na traci (a je) onda NIJE NAKNADNO ugraÄ'en plin. Naknadno je kad ugradiÅ¡ plin nakon Å¡to je on izaÅ¡ao sa trake kao auto bez plina.
Ovo je tvornička konverzija za razliku od CNG-a. U ovom primjerku koristi Landirenzo sustav.

Provjerio sam jednog po broju Å¡asije postoje svi potrebni dijelovi i nose fiatov potpis. Kao i sve ostale komponente iza koje stoji FIAT.

Ovakva ugradnja i naknadna ugradnja nije isto i nikad neće biti isto izvedeno kao što je u tvornici. Vidi se koliko je ovo naprednije, uredno i kvalitetnije izvedeno. I naravno iza toga stoji FIAT.












vlatko11

Na plin se kuha, na diesel ore a na benzin vozi.
Ofarbaj ti punteka ljepo,nabaci zgodne felgice,solidnu muziku složi.
Održavaj redovno i prst u uho....


Echo

Ima netko iskustva sa zamjenskim setom brava i ključeva? Morao bih promjeniti sve tri jer su dvije nefunkcionalne, bolje rečeno razvaljene i ključ nema gdje ući  :grin: naÅ¡ao sam na silux.hr set sve tri brave i rezervne ključeve za nekih 300-tinjak kuna... e sad Å¡to se tiče kodiranja ključeva, imam onu karticu sa kodovima, mogu li se ti rezervni ključevi kodirat i koliko to koÅ¡ta?