Fiat Stilo ugradnja xenona

Autor marea16v, 23 Srpanj 2015, 01:10:10

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Stilo M

i ja sebi to radio jos 2011 godine :)
na original farovima se tesko skidaju stakla
ja kupio 2 zamjenska nova fara depo,lagano otvorio i ugradio bi xenon lecu
ofarbo sve sta nije trebalo u crno i sve ostalo  u LED stavio :ok:
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Sarajlic

 Tesko idu ali imam svu potrebnu aparaturu pa je lakse a inace pored posla privatno radim sve vrste reparature i zavarivanje svih vrsta plastike i proizvodnju dijelova od fiberglasa pa otprilike znam sta primjeniti na koje vrste plastike i ljepila,i ja sam vec radio na stilu ali prvi put radim bixenon.Radio sam samo lecu iz marea-e,ali ovo se radi polako i po ps-u jer mi je auto na komplet farbanju pa imam vremena.

Evo slike trenutnog stanja:





A ovo se ubacuje,inace radi se o morimoto 2,5'' bi xenon leci



Druga slika po redu je maskica od lece koja je matirana.
Do farbanja dijelova  :kidam

Sarajlic

Ofarbani i sklopljeni. Stakla jos nisu zalijepljena posto zelim probati na autu bez stakala u slucaju da bude potrebna dorada da mogu mirno raditi a ne ponovo skidati stakla.



Jos postavim slike cutoff-a i osvjetljenje ceste po noci i kako izgledaju na autu.

marea16v

Decki hvala puno na savjetima moram se odlučiti koje cu staviti, a Å¡to se murije tiče i ja sam njihov član pa necu imati problema :-D meni je viÅ¡e da mi drugi vozaci ne j*b* mamu na cesti poradi zasljepljivanja  :trus

Domsy

Ja na svom imam xenon 6000k prevezao se uz muriju vec 100 puta nikom nista.. :yahoo:
Nema slika u potpisima :)

Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Domsy

Po meni je to glupost..umjesto da kaznjavaju one kaj luduju i ugrozavaju ostale u prometu..oni kaznjavaju nekoga tko ima xenon ili neke ledice  :facepalm:
Nema slika u potpisima :)

Domsy

Citat: tono92  u 23 Rujan 2015, 16:32:28
Ma daj covjece nisu normalni , neko si oce ukrasit auto u nekoj normali odma si ga nadrapao a ak po selu proÄ'eÅ¡ 80kmh onda nikom nis

Poslano sa mog HTC One X koristeći Tapatalk

Istina :ok:
Nema slika u potpisima :)

biggifoot



Poslano sa mog GT-I9295 koristeći Tapatalk

I am the punishment of God...If you had not committed great sins, God would not have sent a punishment like me upon you.

Domsy

Citat: biggifoot  u 28 Rujan 2015, 12:18:37


Poslano sa mog GT-I9295 koristeći Tapatalk

Lijepo izgleda.. :ok:
Nema slika u potpisima :)

biggifoot

"Jens" Branimir je to radio...
Decko je najjaci sto se tice rasvijete na autima, ambient i sve slicnne stvari

Poslano sa mog GT-I9295 koristeći Tapatalk

I am the punishment of God...If you had not committed great sins, God would not have sent a punishment like me upon you.