Stilo 1.4 pad temperature

Autor Windfucker, 04 Siječanj 2016, 20:00:47

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

miki_zg

Isti problem prije par dana i nikako da pitam na forumu, da uzmem orginal il je i tokicev neki ok termostat?

Mike20

Mislim da originale radi Behr, Caloristat nije loše vele

miki_zg

Jelcima itko provjerenu marku jer sam to mjenjao prije 2 godine i opet ode a na passatu nisam to nikad mjenjao a imam ga 8 godina

cicili

Vjerovatno nisu konstrukcijski isti a i vjerovatno ces ga na pasatu platit ko 10 ovih na puntu kad krepa. :D

Ja sam stavio neki prije 4 god i jos je ok ali neznam koji. Mozda nadem racun popodne pa ti napisem.

Poslano sa mog HUAWEI P6-U06 koristeći Tapatalk


miki_zg

Molim te vidi pa da uzmem jer mi se hladi na ovim zimama

the-rider

behr uzmi ako nades
za passata ti je nekih 100kn ako je ulozak, zavisi koji motor je
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Windfucker

sad malo gledam cijene po netu za stila termostat nije ispod 400 kn

mjet

nikad problema nisam imao sa grijanjem na stilu,1.9.multijet,doduše po zimi mu malo treba da postigne radnu temp.,ali kad ugrije nema problema...palio ko mina i na -20...

Mike20

Najnoviji auti imaju (vjerojatno) toplinkse crpke preko kojih griju i hlade tj. princip kućnog klimaureÄ'aja, pa grije čim upaliÅ¡ auto bez obzira na vanjsku temp.

Nikad nisam imao problema sa grijanjima na Fiatima, ni u leru niti u vožnji, niti na autocesti na -20 stupnjeva. Pad kazaljke temeprature dok motor radi ima SAMO i JEDINO veze sa termostatom.

Novi termostat NE ZNAČI i da je ispravan, tj. da će dobro raditi, zna se dogoditi.

Naravno, ovo vrijedi ak o kazaljaka temperature kao instrument dobro radi kao i senzor temepreture motora

Boxer

Sve Å¡to nije vezano za temu sam pobrisao i postavio minu, tko prvi naleti na nju...
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Windfucker

3 dana zaje.... i sad je opet sve dobro,stvarno mi nije jasno Å¡ta je to

devaST

@cicili koliko je tebi termostat izdrza moj. Org. Samo 120000km :D

cicili

Nemam pojma kad sam kupio auto sam mjenjao poslije par mjeseci tad je imao oko 100 tkm. Sad ima 167 i jos radi ali mu je 4-5 god pa bi mogao opet. :D

Poslano sa mog HUAWEI P6-U06 koristeći Tapatalk


topolino

I na curinom mk2b 60ks je izdrzao 107 000km :D
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

devaST

A dobro ja sam 120000km prosa u 4-5god. A ovih zadnjih 20k vucem 3 god. :)