Stilo jtd 80ks-vožnja sa otpojenim maf-senzorom

Autor alstajdu, 19 Studeni 2016, 16:50:21

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

alstajdu

Zanima me je li moguća vožnja sa otpojenim maf-om? Koji su nedostatci?Zanima me čisto privremeno dok ne kupim novi.Auto još nije regan pa ću posudit maf samo za tehnički.Ovo mi je prvi jtd,pa eto,raspitujem se.lp
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

lik-bj

moguća je vožnja malo ti dimi i meni na alfi je bilo jednako ubrzanje nije se toliko osjetila turbina na 2tisuće
i sa tako otpojenim nisam prošao na eko testu čim ga spojio neispravnog eko test uredu ali auto neide sa mjesta
to je bila 2.4 jtd

Mahoney

Ne bi trebalo da cadi ako je sve ispravno bez MAF-a.Kad iskljucis MAF ecu radi po zadanim postavkama,tj limitira gorivo pa nemas max snagu,ali nemas nikakvih nus pojava.

supreME

ne znam kak je na stilu i opcenito CR dieselima, ali meni na TB kad je riknuo Maf, auto se vukao kao lijena krava.
nema ubrzanja, manja max brzina, veca potrosnja...

stilo84

Imao istu situaciju sa svojim jtd 115ks jer se pokvario na putu i vozio sigurno 2 mjeseca sa odpojenim. Auto vukao ko blesav ali je malo vise dimio, pogotovo kod naglog ubrzanja... :drive:

alstajdu

Evo naručio sam zamjenski novi zbog tehničkog pa ćemo vidit koliko dugo će poživit.Hvala na odgovorima.Može lokot
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!