valeo kvačilo proizvedeno u turskoj iskustva

Autor punto mk1, 29 Studeni 2017, 15:03:15

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

punto mk1

je li netko ugraÄ'iva navedeno kvačilo za punta mk2 60 benzin . imam to kvačilo doma ali po internetu čitan da ima dosta problema s njim pa ako netko može ko ga je ugraÄ'iva napisati dojmove ?

Mike20

Kakvih problema?
Kakve veze ima gdje je proizvedeno.
ProizvoÄ'ači imaju tvornice po cijelom svijetu

punto mk1

a pisalo je negdi da se kvačilo raspalo na 30000 tisuća.  znam da imaju svugdi tvornice ali pitanje je da li je kvaliteta na istom nivou u turskoj i recimo francuskoj

Michael

Na internetu će se uvijek naći više onih koji su imali problema sa nekim dijelovima nego onih koji nisu. Ne vjerujem da su kvačila iz Turske slabije kvalitete nego iz Francuske, ipak imaju neki standard kvalitete kojeg se moraju svi držati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

Mike20

Originalni vw dvomaseni zamašnjak raspao se na 50 000km normalne vožnje.
Tak da.....

punto mk1


Memphis

Citat: punto mk1  u 29 Studeni 2017, 16:17:12
a pisalo je negdi da se kvačilo raspalo na 30000 tisuća.  znam da imaju svugdi tvornice ali pitanje je da li je kvaliteta na istom nivou u turskoj i recimo francuskoj
Kvaliteta nije sigurno ista ali ne znači ni da je toliko loša. U Turskoj imaju tvornicu za tržište srednje i istočne Europe.

Miha.

Nezahvalno je pričat o trajnosti kvačila. Netko će ga potrošit za 10tkm, dok će drugom trajat 200tkm.

Multijet

Ja sam vozio 180000 km sa jednim kvačilom, tak da mislim da je više do noge vozača nego do proizvoda
0989739290

punto mk1

evo recimo moj auto virujen da ima tvorničko kvačilo 153000 km . odma na početku je bilo tvrdo ali eto izdržava četvrtu godinu i 25000 km

Boxer

kolega radi na reklamacijama u jednoj većoj firmi koja uvozi valeo,svako treće ili četvrto kvačilo se vraća s nekim problemima. I oni se pate s valeom i kaže da stvari idu nab8lje
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Echo

Ne mogu reći po pitanju Fiata jer vozim tek drugi primjerak, no u Puntu 1.1 je bilo original i staro 18 godina kad sam prodao auto kilometri doduše neš sitno preko 100 000... a sada na Puntu 1.2 imam i dalje original kvačilo na 127 000 km 15 godina staro fura i dalje... ne znam kakva su vam iskustva s markom mech arm, ali njihov set je nekih 250 kn ako se dobro sjećam u Sloveniji. Taman da me izdrži tri sezone isplati se. Moja vožnja se svodi na otvorenu cestu i 80 km/h i grad do 50 km/h. Nemam puno kreni stani vožnje niti ga gazim, ipak je to 1.2 sa 60 konja.

ĹĄvejk

Punto 1.2 8v , 208 tkm kvačilo tvorničko
Ako voziĹÄ,, deset sati 90km/h,prijeÃ,,‡i Ã,,‡eĹÄ,, 900km!Dovoljno!