misljenje mk2b

Autor topolino, 24 Rujan 2014, 23:35:05

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

topolino

gledao sam danas mk2b i imam nekoliko nedoumica u vezi auta. na prvu bi rekao da je auto bio udaren jer se ljusti boja sa branika kao da je farbano bez primera. onda gledam haubu koja ima grbicu od 1mm (neprati liniju blatobrana), ali sa obje strane ljevo i desno su simetricne. branik nigdje nezjeva, farovi isto, oba fara su jednako pozutjela (oba imaju pecat od fiata), na masci fali znak fiata (vide se tragovi ljepila), ali maska nije puknuta. motorni prostor je uredan nema tragova sudara na kosu, hauba sa unutarnje strane nema znakova krivljenja. airbag nije otvaran, kada dam kontak upale se lampice airbaga, upalim motor crvena lampica od vozaca se ugasi odmah od suvozaca blinka par puta i ugasi se i ona. u voznji se nepale opet nikakve lampice. klima radi uredno.
koliko okvirno dode zamjena sidem blokova na zadnjem mostu jer skripe dosta? brava na zadnjim vratima ima cudnu semu rada. treba jako zalupiti da se vrata zatvore. frend mi ima isti slucaj sa mk2a od prvog dana kada ga je kupio.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

daniels1001

boja ako se ljusti na braniku, ne znaci da je auto bio udaran, mozda je bio samo zgreban, sto ne utjece na kvalitetu vozila..

lampice koje si naveo, tako rade uvijek i to je u redu.

za te selene ne znam.

znak, otpadne sam, to takoder nije posljedica sudara...

topolino

moguce je da je bio zagreban iako nisam nasao tragove na plastici. mozda se naslonilo sa branikom pa boja popucala.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

The Fiat

neznam kolika je razlika izmedu mk1 i mk2,ali ja sam prije par godina na MK1 mjenjao zadnje selene. Znam da me rad u Obadu kostao 180kn,a seleni mislim da su kostali oko 100kn po komadu

DinoG

Bravica suvozacevog kontakta zna zezati na puntu dvojci, zna izgubiti kontakt pa onda ostane svjetliti, ali ako ne svjetli pri voznji onda nema problema

Farove mozes ispolirati i bit ce ko novi.

Moj stari branik se isto cijeli ljustio, ali isto ne znam jel udaran ili ne

topolino

nije me bilo neko vrijeme. auto je kupljen. branik se ljustio jer je zamjenski i losa je priprema bila. nakraju je ispalo da je zena pokupila zivotinju i puko je branik pa je mjenjan. na limu nema tragova krivljenja pregledao ga je limar.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: