Fiat Stilo 1.9 mJet 120 - zatvaranje EGR ventila

Autor marea16v, 16 Studeni 2014, 17:36:11

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

marea16v

Postovanje ovako na autu mi je softverski prekjucer zatvoren egr no sada bih ga zelio zatvoriti i fizički ee sada nakon svih procitanih tema nisam skuzio na koji nacin i gdje treba blokirati egr pa ako bi netko bio ljubazan objasniti mi detaljno ili slikom to pokazati kako da napravim vidio sam da se mogu izraditi kao podloÅ¡ke i procitao sam da se to moze napraviti i sa kovanicom od 5 kn, hvala unaprijed na odgovorima.  :)

kemba

poprati cijev koja ti ide od ispusne grane do usisne tj do egr

skini vijke s te cijevi... izvadi brtvu napravi takvu ali samo s rupama za vijke bez rupe za protok ispusnih plinova
slozi

ps brtvu mos napraviti od klingerita ili od tankog lima
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

Multijet

Pozdrav.

Možeš li napisati kako ti se manifestirao kvar egr-a ili si to preventivno napravio?

Koliko te koštalo i kod koga si radio?
Možeš i na mail odgovoriti

Hvala.
0989739290

tempradrifter

Citat: Multijet  u 16 Studeni 2014, 19:43:50
Pozdrav.

Možeš li napisati kako ti se manifestirao kvar egr-a ili si to preventivno napravio?

Koliko te koštalo i kod koga si radio?
Možeš i na mail odgovoriti

Hvala.

kvar se obično manifestira kao lagano trzanje na 1800rpm

Multijet

#4
E, to me zanimalo.
Na mojem gp-u se to trzanje manifestira od 1500 do negdje 2500 kod laganog ubrzavanja sa oko 1/3 gasa otprilike, ali čini mi se da je dosta grubo trzanje. Kada je počelo trzanje bilo je vrlo malo i vremenom se pojačalo i sada je dosta neugodno. Pali bez problema topal ili hladan.
Kada ga stisneš ubrzava bez trzanja. Neki puta u vožnji u višim brzinama na tim okretajima se osjeti kao da trza motor i potrošnja na kompu poraste u tim trenucima
Kod mehe bosch dijagnostika ne pokazuje greške, ne pali nikakove lampice u vožnji niti ikakove greške prilikom dijagnostike nije zapamtio.
Mislim da bi trebalo odraditi dijagnostiku u vožnji da se vidi u tim trenucima Å¡ta se dogaÄ'a,moj meho to ne može napraviti.
Radi se o 1,9 multijetu, 88kw,2006 godina,140kkm,ima dpf i na dijagnostici pokazuje da uspjeÅ¡no odraÄ'uje regeneraciju.

Koliko čitam i vidim da si jedan od uspjeÅ¡nijih na forumu i da puno toga odraÄ'ujeÅ¡ fiatistima pa te molim miÅ¡ljenje.
0989739290

DinoG

Sve ovo sto si napisao se dogadjalo i meni na puntu, doduse 1.3 multijet, ali isti simtomi. Krenulo lagano trzati, pa sve jace, dok jednog dana nije htio uopce primiti gas iznad 2000 obrtaja i odmah dan, dva poslje ga blokirao i evo vec mjesec, dva i nisam pozalio

Multijet

Vidiš DinoG i meni je na prošlom puntu isto 1,3 multijet prvi puta upalio lampicu i bacio u safe mod na
160 000 kilometara, meho skinuo i očistio egr i granu i vozio bez problema do 210 000 km dok ga nisam prodao :kmeee.
Ovoga sam uzeo u zamjeni staro za novije i sada zeza nakon što sam prošao oko 12 000 od kada je kod mene.
Ide ko lud, troši više od starog punta oko 1-2 litre i mislim da ću ga mijenjati za 1,3 motor jer mi je prekapacitiran za ono šta mi treba.
Ako netko želi ključ za ključ za 1,3 iste ili slične opreme i stanja, možemo razgovarati.
Naravno najprije treba riješiti nepravilnosti
0989739290

Multijet

Evo,zatvorio egr sa limom i nisam primjetio zacukivanje. Doduše, vani je klizavo i probna vožnja je bila oko cca 2-3 km ali za tako kratko vrijeme mislim da ne zacukava. Još nije upalio upozorenje, vidjećemo kada se zagrije kako spada.
0989739290

boombee

Tko ti je to radio softverski i koliko šuški?
NIJE BITNO DIZLO ILI BENZ GLAVNO DA JE TURBO

Multijet

Nije odraÄ'eno softverski i naravno da je jutros na hladno upalio lampicu žutu u obliku motora.
0989739290

the-rider

normalno, mjet baca gresku ako se zatvori egr
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Multijet

Da, planiram to odraditi. Vidjećemo nekoliko dana ima li kakovih problema u vožnji.
Da li je netko vozio mjeta sa blokiranim egr-om a da nije softverski odradio gašenje?
Da li je bilo kakovih problema tipa povećane potrošnje,slabijeg grijanja, utjecaja na dpf i slično?
Prema navodima uvaženih članova fiatista nebi smjelo biti problema, osim signalne lampice.
0989739290

tempradrifter

Citat: Multijet  u 03 Prosinac 2014, 08:56:20
Da, planiram to odraditi. Vidjećemo nekoliko dana ima li kakovih problema u vožnji.
Da li je netko vozio mjeta sa blokiranim egr-om a da nije softverski odradio gašenje?
Da li je bilo kakovih problema tipa povećane potrošnje,slabijeg grijanja, utjecaja na dpf i slično?
Prema navodima uvaženih članova fiatista nebi smjelo biti problema, osim signalne lampice.

nemaš beda osim lampice, a grije se slabije čim zatvori, to riješiš sa R4 termostatom

Multijet

Da, R4 termostat je negdje od početka ljeta instaliran i drži temperaturu na mrvicu do pola skale i za sada grijanje radi ok.
0989739290