Bravo 1.2 Å¡price / pumpa goriva ?

Autor rockatansky, 06 Srpanj 2014, 21:21:00

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

rockatansky

Pozdrav svima. Danas u vožnji, nakon par normalno odvezenih kilometara, počela je blinkati lampica od šprica i auto je počelo trzati u momentu kad bi se pokušalo dodati više gasa. Nekako sam u niske okretaje uspio doći do doma, al čim bi pokušao dati malo više gasa od nekih 2 3 tisuće okretaja počelo bi jako trzat. Kad sam stao u mjesto, auto bi radilo na minimumu, al opet na pokušaj dodavanja gasa, dodje do 2 ipo tisuće okretaja i samo valja, preko toga ne prelazi. Molim pomoć ako netko zna. Hvala

patmat

Sve je lako kad si mlad.

franjo-fritz

Citat: patmat  u 07 Srpanj 2014, 14:50:50
Bombina
. Šta bobina???? Ta šprica označava pogrešan rad elektronike motora .može biti svašta
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

rockatansky

ma čekam na ovog svog blesu da spojimo na dijagnostiku, samo gledam mogu li što sam napravit eventualno, jer će mi bit teško i doć do radione , sve je uzbrdo :)

rockatansky

spojeno na dijagnostiku, bosch motorić ler gasa je. poÅ¡to traže u dućanima mjesečnu plaću za njega, molim savjete kako da zaobiÄ'em troÅ¡ak, ako ima netko za prodati pa na PM i slično ? hvala