Savjet diskovi i pločice Fiat Stilo Multiwagon

Autor hrg, 19 Veljača 2016, 09:10:31

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

hrg

Prijatelj mi je gledao u BIH, cijena Delphi diskova i pločica - komplet prednje i zadnje 257 maraka, nekih 1000 kuna, manje povrat poreza - sve skupa bi me došlo nekih 800-850 kuna.

Znam da su lošiji od Ate i ovih drugih ali su skoro 3 puta jeftinije?!!!

vidit cu jos cijene kod nas za ove druge i onda odlučiti.

Bero

Za pločice ne znam, ali delphi diskove (bar ove ventilirajuće) izbjegavati u najÅ¡irem luku  :kidam
Ja sam se unesrećio sa delphi diskovima kada sam radio upgrade kočnica na alfi (257mm ventilirajući diskovi umjesto punih), isto su koštali u pola cijene od bremba, ATE i slične ekipe, ali bili su dobri svega nekoliko mjeseci...
Prvo su počeli lagano tresuckati kod kočenja,a onda proÅ¡le godine kada sam iÅ¡ao na susret alfista u Rijeku, pa sam se malo ganjao sa ekipom (stara cesta, preko crikvenice) i kad smo stali na jednom odmoriÅ¡tu skužio da su mi malo plavičasti  :tres: - znači pregrijali se (a VENTILIRAJUĆI). Od onda dosta loÅ¡ije koče, tj. baÅ¡ moram nagaziti ko sivonja na kočnicu da bi zablokirao kotače...
Sve u svemu, bar kod diskova nemoj Å¡parati i kupi bar neku srednju klasu ( npr. zimermann), a menisljeduje kupnja nekih poÅ¡tenih diskova uskoro  :bad:
Samo boxer bajo moj :)

kreso777

Ja sam zamjenio na stilu 1.9 JTD 80 KS, u subotu prednje diskove i pločice. Uzeo sam meyle komplet. U BiH ih platio 560 kn prije povrata poreza. U Hrvatskoj su me tražili minimalno 800 kn za komplet BOSCH diskovi i Becker pločice. U auto Kreši, Febi disk 322 kn po komadu, Delphi 330 kn po komadu... Za sada ništa ne cvili niti trese, jako sam zadovoljan, a ušparao više od 300 kn... :)

Antonijo

Citat: Bero  u 21 Veljača 2016, 19:23:53
Za pločice ne znam, ali delphi diskove (bar ove ventilirajuće) izbjegavati u najÅ¡irem luku  :kidam
Ja sam se unesrećio sa delphi diskovima kada sam radio upgrade kočnica na alfi (257mm ventilirajući diskovi umjesto punih), isto su koštali u pola cijene od bremba, ATE i slične ekipe, ali bili su dobri svega nekoliko mjeseci...
Prvo su počeli lagano tresuckati kod kočenja,a onda proÅ¡le godine kada sam iÅ¡ao na susret alfista u Rijeku, pa sam se malo ganjao sa ekipom (stara cesta, preko crikvenice) i kad smo stali na jednom odmoriÅ¡tu skužio da su mi malo plavičasti  :tres: - znači pregrijali se (a VENTILIRAJUĆI). Od onda dosta loÅ¡ije koče, tj. baÅ¡ moram nagaziti ko sivonja na kočnicu da bi zablokirao kotače...
Sve u svemu, bar kod diskova nemoj Å¡parati i kupi bar neku srednju klasu ( npr. zimermann), a menisljeduje kupnja nekih poÅ¡tenih diskova uskoro  :bad:


Samo ste se malo ganjali  :DD: :DD:
Ako imaš račun gdje su diskovi kupljeni onda si ih mogao/trebao reklamirati...
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Bero

A ono, poučen prijaÅ¡njim iskustvima sebe i poznanika koji nisu niÅ¡ta uspjeli reklamirati kad tpg prodavača, nisam ni pokuÅ¡avao  :D:
Samo boxer bajo moj :)