fiat bravo 1998 td 100, svjetli kod grijači ne svjetle

Autor tomek56, 08 Prosinac 2014, 09:33:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tomek56

evo imam dotični problem koji sam imao jednom prije  prilikom gubitka ključa, naÅ¡ao sam jednog električara koji  kao može zaobiči kod  pa je nesto čačkao oko  bosch pumpe i pregorio je osigurač  u porteli od suvozača  koji je napravio točno istu stvar kao i sada  kod upaljenne gasi se  a lampica od grijača se ne pali uopče  ja u meÄ'uvremenu naÅ¡ao ključ on promjenio osigurač i auto vozi  sada mi se desila ista stvar ali je osigurač bio  dobar tj zafuÅ¡aren sa bakrenom žicom sto sam ja otkrio kad sam ga iÅ¡ao provjerit pa me sad zanima  ako neko zna Å¡ta je sljedeče u nizu  moglo  izgorit  ili ako je neko imao dotični slučaj hvala unapred...

crev1986

Moza da vidis lampicu u instrument tabli prvo dal ona radi ! 

demian87

meni opće ne svjetli lampica od grijača.

kako da provjerim dal je izgorila ,i kako se mijenja ako je ?

crev1986


tomek56

meni je to vezano jedno za drugo  jednom mi izg. osigurač koji  zatvara taj krug  u portelici od suvozaca  imao sam istu stvar  ali to je  bio osigurač , a lampica nebi rekao jer se ni kod ne gasi a sve mi se desilo prilikom  zaverglaja  nakon grijaca   i ugasio kontakt upalio i  dobio te simptome kod itd  a culo mi se nesto prilikom tog  verglanja  kao kad osigurač izgori tako neki zvuk , imam jedno pitanje  ispod volana krej one manje kutijice od osigurača ima jedan crni relej cemu taj relej sluzi isti takav je u portelici od suvozaca kraj dva zuta releja ako neko zna  bio bi zahvalan,auto je jos na  popravku  mislim vec 2 tjedan

demian87

Citat: crev1986  u 11 Prosinac 2014, 16:18:07
izvadis kmh sat van iz table

vadio sam ga kad sam mijenjao izgorene zarulje za osvjetljenje sata.
nisam skuzio di se mjenja lampica grijaca ,nije nis oznaceno