Marea 155 - problem s podizačem stakla

Autor daolic, 12 Ožujak 2011, 16:38:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

daolic

U pitanju je podizač na stražnjim vratima.čuje se u vratima klik-klik al ništa.ni gori ni doli.jeli pokvaren ili možda zapinje ili nešto drugo? ako je neko ima slično iskustvo.

kiky776

može biti svašta, da se nešto zaglavilo, da je sajla pukla, kontakti na motoriću... treba otvorit i pogledat
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

daolic

i mislija san otvorit.vidit ću još..

allenp

Marea 1.9TD100:
nakon što sam raskapao bravicu na vozačevim vratima na suvozačevim vratima mi podizač radi isprekidano, tj stisnem gumb bilo na vozačevim ili suvozačevim vratima za spuštanje ili dizanje prozora i staklo ide ili gore ili dolje ali nakon 5-10cm stane, pa opet moram stisnut gumb pa sekundu radi pa stane i tako stalno.

sa vozačevim je staklom ok, a i prije raskapanje je ok, sumnjam na konektor ali opet ne znam...čudno da i na vozačevim i suvozačevim gumbima ne radi dobro.

Å¡to da prvo probam i kako, hvala?

Raziel

Mislim da ti to nema veze sa time Å¡to si raskopao bravicu.
Staklo ti zapinje u vodilici, stvara se preveliki otpor, pa podizač prestaje radit.

Ako ti se to nije prije dogaÄ'alo, ovo hladno vrijeme i prljavÅ¡tina hoče pogodovati tome.

Najeftinije rješenje je našpricati silikonskog spreja u vodilice kako bi ih podmazao i kako bi staklo lakše klizalo.

allenp


alister

Trgovine autodijelovima, čak i u nekim trgovačkim centrima