Stilo : Ukljucenje lampice tempomata

Autor niko33, 14 Ožujak 2015, 15:50:07

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

niko33

Pala mi u ruke Autocom dijagnostika,a buduci da nemam ukljucenu lampicu tempomata molim znalce za pomoc dali mogu sa njom ukljuciti lampicu i da li se moze ista drugo zgodno s njom :beer:

niko33

Pomoć!!!!
Igram se s njom,ne uspijevam nac nista za tempomat.
Spojil sam se vag cablom,pokrenul le-learn na mes2.2 za tempomat i odradilo ok do kraja,od onda cak niti tempomat ne radi

Mike20

Jel ti imaš tempomat?
Ako imaš, onda kad ga uključiš, mora se upaliti lampica. Ak se ne pali, tempomat ne radi.
Tebi treba OBD kabel a ne vagcom, ja sam dosad sve Stile od 2001 do 2004 spajao sa OBD kablom i imam plaćenu registiranu verziju MES-a, ne krekiranu i sve je radi

Ak nisi siguran Å¡to radiÅ¡,  odi kod nekoga tko zna prije nego si neÅ¡to zezneÅ¡

niko33

Citat: Mike20  u 15 Ožujak 2015, 16:10:15
Jel ti imaš tempomat?
Ako imaš, onda kad ga uključiš, mora se upaliti lampica. Ak se ne pali, tempomat ne radi.
Tebi treba OBD kabel a ne vagcom, ja sam dosad sve Stile od 2001 do 2004 spajao sa OBD kablom i imam plaćenu registiranu verziju MES-a, ne krekiranu i sve je radi

Ak nisi siguran Å¡to radiÅ¡,  odi kod nekoga tko zna prije nego si neÅ¡to zezneÅ¡
Normalno da imam tempomat(pa ne palim-gasim zamisljenu stvar),i ne trazim pomoc oko necega sto ne postoji.Da si malo prolistal po forumu videl bi mali miljon topica o ugradnji tempomata naknadno.Tak je i moj ugraden naknadno,i radi(tj radil je do danas)normalno samo nije palil lampicu i daval obavijest.
Ne znam koju verziju mes-a imas,ali na 2.2. imas na engine/adjustments/Cruise control Re-Learn i na isti se normalno moze spojiti vag kablom bez ikakvih modifikacija ili kemijanja a objasnjenje komande je:This command forces the ECU to re-learn the presence of cruise control option. It helps to resolve issue with dasboard cruise indicator light not working when you have retrofitted a cruise control stalk.

Mogel si rade rec da si sused i da imas kablovinje i znanje pa smo mogli uz pivicu rijesit problem-uostalom,zato i trazim pomoc-da znam sam nebi pisal sad tu :beer:

Mike20

Ne stignem sve čitati ai s vremenom sam na slabom.
Imam 1.8 verziju.
Možemo probati spojiti