Punto Mk2 hladnjak

Autor DinoG, 11 Travanj 2013, 20:20:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

DinoG

Zanima me samo postoji li razlika u izvedbi hladnjaka izmeÄ'u punta 2 1.2 s klimom i bez :)

Delta TD

s klimom je veći hladnjak a i motorić je veći ali to ne znaći a od modela sa klimom ne možeš staviti na model bez klime, ali u obrnutoj situaciji ne bi išlo,, nešto slično kao i Punto 55 i 75, od 75 je malo širi ali 55 ne smeta ali od 55 na 75 već bi bilo problema
098871798

devaST

ja ti imam klimu i kod mene je dupli kiler jedan ispred drugog, a teodizije nema i kod njega je isko ka kod mene samo sta mu jedan kiler fali :D

DinoG

Ma caka je u tome sto imam hladnjak s maminog punta 1.2 koji je imao klimu kojeg prodajem, a kupac ima punta bez klime pa ga zanima hoce li odgovarati, a ne zelim uvaliti pa da kasnije ja budem krivac :)

Delta TD

Citat: DinoG  u 11 Travanj 2013, 22:34:20
Ma caka je u tome sto imam hladnjak s maminog punta 1.2 koji je imao klimu kojeg prodajem, a kupac ima punta bez klime pa ga zanima hoce li odgovarati, a ne zelim uvaliti pa da kasnije ja budem krivac :)

odgovara, imao sam i ja sličnu situaciju prodao sam čovjeku hladnjak sa ventilatorom od Punta 2 1,2 (verzija sa klimom) a on ga je  montirao na Punta  1,2 i bez klime,,, a i ove verzije sa klimom imaju 2 vrste, sa preostatom uz hladnjak i preostatom kod akumulatora
098871798

Reduktor

Zanima me kako najlakše provjeriti nivo rashladne tekućine u hladnjaku, zato što spremnik za tekućinu nije proziran kao kod drugih automobila i nikako ne mogu vidjeti nivo tekućine.Par puta sam sa baterijom svijetlio kroz otvor za točenje i jedva se vidi nivo.

Boban

Citat: Reduktor  u 13 Travanj 2014, 11:03:21
Zanima me kako najlakše provjeriti nivo rashladne tekućine u hladnjaku, zato što spremnik za tekućinu nije proziran kao kod drugih automobila i nikako ne mogu vidjeti nivo tekućine.Par puta sam sa baterijom svijetlio kroz otvor za točenje i jedva se vidi nivo.


Uhvati za čep i malo protresi napred nazad i sigurno ćeš vidjeti.
Ex Punto mk2 1.2 ,ex Mazda 626 redizajn 2.0 DITD,ex Lancia Lybra 1.8 benzin+plin, sada Mercedes S204 2.2 200 CDI

Reduktor

#7
Dan sam vozio auto i upalila mi se crvena lampica za temperaturu vode i počelo se pariti  iz hladnjaka, stao sam sa strane i vidim da voda izbija na čepu hladnjaka. Stavio sam ruku na hladnjak i bio je vruć. Nazvao sam prijatelja i on kaže da je otiÅ¡ao senzor na hladnjaku koji pali ventilator hladnjaka i kaže da spojim sa žicom taj senzor da ventilator stalno radi. Mene sad zanima gdje se nalazi taj senzor na hladnjaku jel gledao sam i ne mogu ga naći ili je termoprekidač otiÅ¡ao. Punto je mk2. 1.2 8v. 2000 god. Termostat je u redu,brtva je u redu, nivo vode je bio blizu max i nije bilo mokroga ispod auta kad sam krenuo u vožnju.

the-rider

ako se u voznji to desilo nije ventilator, osim ako si stajao na mjestu
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Reduktor

#9
Citat: the-rider  u 30 Travanj 2015, 22:57:05
ako se u voznji to desilo nije ventilator, osim ako si stajao na mjestu

Kad sam krenuo voziti auto vozio sam ga nekih 20 minuta 50-60 km/h i sve je bilo u redu i onda sam naletio na kolonu u kojoj sam vozio 20 minuta kreni pa stani , a to je bilo pomakneš se metar pa stani pa opet metar pa stani i onda mi se upalila lampica i nakon minutu dvije počela je para izlaziti iz motora i onda sam stao sa strane i ugasio ga. Ili je termoprekidač otišao ili je elektro motor ventilatora krepao.

the-rider

nema termoprekidac, centrala pali ventilator
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Reduktor

#11
Problem je riješen, iskopčao i ponovo ukopčao kabel od elektro motora na ventilatoru i ventilator se sad uključio. Toliko patnje zbog jednog kabla. :facepalm: :tres: