Punto mk2 1.9D Injektor pusta gorivo

Autor vinko, 08 Svibanj 2015, 22:50:42

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

vinko

Pozdrav,

Imam problem sa jednim injektorom.Naime kad je hladan teze starta,u leru pri dodavanju gasa javlja se crni dim dok u toku voznje ne.evo slika na kojoj se vidi kako injektor pusta gorivo dok radi.Jel mozda netko zna o cemu se radi?Kakav je kvar u pitanju.

[/URL][/img]


kemba

daj ti prvo promjeni ova tanka crijeva za povrat goriva
pa ces onda vidjeti da li ce curiti

to da crno dimi u letu a u voznji ne tesko da je povezano s tom diznom... ona da pušta na tijelu gubila bi pritisak i auto bi ti trokirao nebi ravnomjerno radio

tako da sa gotovo siguran da ti gorivo curi na povratnim ili ti prelivnim crijevima

crni dim --- visak goriva premalo zraka

kad si zadnji put mjenjao filter zraka

taj motro je kod mene u puntu napravio 330 tkm i nikakvih problema d od dima nije bilo
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

the-rider

zna i na kucistu kroz navoje pustati dizna
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

kemba

Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

vinko

Crijeva su mjenjana prije 3 mjeseca ona su ok , a filter zraka je star mjesec dana.Prije nije dimija nista sve dosada kad je ovo pocelo pustat gorivo.
Kad motor radi vide se mjehurici koji izlaze na navoju.Jel u pitanju neki ozbiljniji kvar ili?

the-rider

nosi nekom ko reparira dizne da ti to sredi
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

the-rider

cek, tebi izlaze mjehurici izmedu glave i injektora?
onda je bakrena sajba ispod injektora propustila
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

vinko

Da mjehurici tu izlaze.nadam se da je samo  taj prsten.U srijedu tek mogu kod mehanicara nadam se da ce izdrzat do tada..

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.