Volan na Puntu II

Autor ZenaZaVolanom1, 26 Siječanj 2014, 20:26:29

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

alfaomega

Nadovezal bi se na Dražena koji je jedini pročital kak treba i dijelim njegovo mišljenje. Ako je moguče stani uz rub kolnika koji ima povišeni nogostup pa probaj okretat volan ali svom snagom da vidiš da li onda možeš motat ako ti se dogodi navedeni problem definitivno je riknula letva volana.

ZenaZaVolanom1

ne omalozavam nikoga, ali neka pisu samo koji bi mogli bit sigurni u svoje odgovore ili koji su se nasli u istoj situaciji...

da je nesto do elektronike pa onda bi vjerojatno kompjutor pokazao da nesto nije u redu sa njom.

jedino, kad je auto bio na dizalici, majstor je okretao prednje kotace i prilikom okretanja su se culi neki tvrdi zvukovi. jel to normalno?

p.s. onaj Å¡eraf sto stoji ispod kape volana ili ti ispod zracnog jastuka je provjeren i koliko je islo i  jako je zategnut.
Jedna od mnogih

franjo-fritz

Ne nije normalno Da se čuju ikakvi zvukovi.....ponavljam treba provjeriti ulazak stupa volana u letvu..to je u kabini ispod pedala gasa i kocnice ako je i tamo sve uredu otišao puz u letvi...
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

ZenaZaVolanom1

i letva je pregledena i u redu je.
a, neznam vise.
Jedna od mnogih

cicili

volan na puntu je iskljucivo mehanicki a kao pripomoc ima el motor. znaci nemoguce je da okreces volan a da se kotaci ne okrecu, to znaci samo da je neki od zupcanika puko izlizo se ili sl. i to auto nije nikako za vozit, ni do mehanicara.  :D

sto se tice popravka el dijela volana, moze bit svasta. na mom puntu je mjenjana centrala serva jer nije izbacivala nikakvu gresku a krepo je senzor, tako da je u pravilu sve mjenjano osim el motora, a taj kvar nije max 500kn.  ;)
u pravilu mk2a obicno ima problema sa el motorom a svi noviji modeli sa senzorom koliko sam ja skuzio od ljudi koji su popravljali takve stvari.  :D

siska

kod mene je ustanovljen sigurno kvar senzora volana jer sam na svoju ruku iÅ¡a kupit reparirani motor jer sam već imao sličan kvar na puntu pa sam mislio da je isto. gdje preporučate popravit senzor ako ima uopće neko da to popravalja. moj majstor je rekao da je jednostavnije mjenjat cijeli stup volana ali meni se ta ideja ne sviÄ'a baÅ¡

cicili

pitaj seb-a on radi ali je u zg-u.
http://fiatisti.hr/forum/index.php?topic=87.60
dobijes i garanciju i siguran si jer i polovan stup neces jeftino platit a i niko ti neda garanciju sigurno.
meni su isto mjenjali cijeli stup volana, nije nista strasno.  :D

tempradrifter

a mehaničar ti je jači, šta se nije spojo u centralu serva pa bi vidio grešku

ZenaZaVolanom1

Decki, dama ponovno u nevolji.

Nakon sto je volan prosle godine prosao sve moguce testove, valjda se prepao i nije se vise palio, sve do neki dan.

Nije mi svejedno da u voznji mogu ocekivat paljenje lampice na volanu. Kazete za servis da su servisi skupi, sto bi mi vi savjetovali, kome da se obratim po toj tehnickoj naravi?
Jedna od mnogih

Mairon

Netko je pisao o nekom majstoru iz sesveta, neznam sad točno ime. Nije u ovoj temi bilo, ali nedavno se pisalo o tome. Za cca 1000 kn ako je do senzora kuta volana, senzor + rad, kalibracija. Od ovlaštenih bertol ti se bavi time cca 2 soma kn. A na njuškalu imaš isto par oglasa servisa koji to rade za 1200-1400 kn. Ovisi što ti je bliže.

Mike20

600kn je senzor, ak imaš koga da imalo zna šrafati, riješi to brzo

ZenaZaVolanom1

a, jel bi kompjutor mogao ucitati ako je bilo kakav problem sa servom/volanom?
Jedna od mnogih

Mairon

Dijegnostika da, trebala bi izbacit grešku.

Mike20

Ako je senzor položaja, opnda će baš njega i izbaciti ko grešku, ak pokazuje nešto oko motora serva, moguće da su releji ili hladan lem