Stilo jtd 80ks-curi antifriz

Autor alstajdu, 18 Studeni 2016, 23:26:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

alstajdu

Zanima me gdje može obilno curiti rashladna tekućina sa zadnje strane motora,negdje ispod bosch-pumpe? Ima li kakvo crijevo,čep na bloku ili slično.Ako netko slučajno ima sliku mašine sa zadnje strane,bilo bi super.Hvala
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

Multijet

Hmmm,netko je bio pisao da na hladnjaku ulja ,zna procuriti hladnjak
0989739290

alstajdu

EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

Jezy

Možda termostat... meni na puntu je on bio krivac... makar neznam di se on nalazi na stilu...
:abarth:

the-rider

isto di i na puntu
si siguran da kod pumpe nafte pusta?
koliko se sjecam tamo nema cijevi od vode
čepove ima
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

alstajdu

Tek sam kupio auto,nisam još rastavljao.Koliko mi se čini da je ispod pumpe.Čovjek je imao vodu u njemu i ispustio ju kad je istekla rega prije cca 2 tjedna.Možda nije na vrijeme ispustio prije smrzavice,makar nije bilo jakih minusa.Pretpostavljam da čepova ima za kupit?
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

alstajdu

Nadam se da mogu stavit čep bez skidanja pumpe,ako je do njega
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

the-rider

cepova imas za kupiti, idu po promjeru, ili org fiat
sumnjam da ces ga promijeniti bez skidati pumpu
btw vec kad radis promijeni sva tri, cim je jedan trul pitanje u kakvom su stanju ostali
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

punto mk1

na puntu jedinici san ja minja čepove na bloku motora

alstajdu

Evo nakon rastavljanja sam pronašao da curi vodena pumpa.Preko remena i kučišta se slijevalo na zadnju stranu motora.Na sreću,dio je skuplji ali ga je jednostavnije zamjenit.Šta se mene tiče,može lokot.Pozdrav
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!