punto1.2 curi benzin na pumpi goriva

Autor pedjolino76, 05 Veljača 2017, 13:27:32

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

pedjolino76

Moze pitanje na caletovom punu se oseti benzin i sad kad sam gledao i njuskao vidim da ispod sedista na pumpi curi gorivo .Tu gde je to crevce pa kao to lonce tu negde je puklo pa curi.Sad imam par pitanla prvo kako se to skida.Kontam da se otkaci crevo i kabel i odvrce se to sve ako sam u pravu .A drugo pitanje jel se to sve komplet menja ili kad se odvrne taj poklopac platicni moze pumpa da se prebaci ako me razumete.Da li treba da kupim to sve komplet ili samo taj plasticni poklopac


hrg

Treba odviti taj veliki prsten, on drzi pumpu i staviti novu, nema nista od krpljenja.

Ja sam mijenjao komplet, mislim da nema ni uzeti zasebno.

draĹžen_na

Nema samo kučišta za kupiti, imao isti problem koji je riješen zatrpavanjem te čašice gore plastikom i od tada ne curi ni najmanje niti smrdi benzin.
Osobno sam htio da majstor stavi novu pumpu ali me nagovorio da pokušamo tako riješiti pa ako ne uspije onda bi stavio novu. Ova plastika gore drži
već drugu godinu i za sada nikakvih problema nema.

Virago

Obično pukne plastična cijev na koju je spojena gumena. Ako ti je pumpa normalno radila izvadi je iz cijelog tog sklopa. Možda će ti zatrebati u budućnosti.

topolino

Trebat ce ti jer zamjenske koje dodu u kompletu cesto nisu u stanju dati potreban tlak goriva. Curin mk1 je isao 120km/h sa zamjenskom, zamjenio i stavio orginal iz puknutog kucista auto ide 170km/h
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Memphis

Ne samo to nego mu se smanji rezerva za pola