PUNTO mk2 1.2 8v SX 2002. godina - Trza nakon zamjene dihtunga glave

Autor zico, 25 Srpanj 2017, 20:35:00

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zico

Dakle situacija je slijedeća ...

Otišao je dihtung glave, voda se nalijala u cilindar, bijeli dim je izlazio na auspuh.

Skinuta je glava, obraÄ'ena, ventili isto tako, sve je vraćeno i onda kreću problemi

Nemiran rad, zamjenjena je lambda sonda, oba dvije, stavljene su nove svjećice, kablovi su stari 4 mjeseca tako da njih nisam mjenao i sad se dogaÄ'a slijedeće

Auto upali uredno, malo drži okretaje na 1100-1200 i nakon nekoliko sekundi okretaji doÄ'u na 850-900, trebam krenuti, pogotovo sam to primjeti kad idem unazad okretaji padnu čak na 500 auto se ne ugasi, malo ga piknem dignu se i krenem. U vožnji naprijed kad jednom krenem i dignem ga iznad 2000 o/min radi fino, vuče ALI imam osjećaj da malo cukne ponekad.

Cijeli elaborat, e sad da čujem šta mi je činiti

Mike20

Ak je sve dobro i stručno složeno, ostaju ti još bobine

Alfist1990

Dali je moguće da ecu mora memorirati nove vrijednosti? meni je bilo slično pa je samo od sebe nadošlo.

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

zico


Memphis

nema to veze ... ovisi u koju stranu je fulana faza za koji zub

Budući da taj kvar imaÅ¡ nakon ureÄ'enja glave kreni od toga da provjeriÅ¡ da li je dobro uzubljen.

zico


the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

zico

Å ta bi moglo utjecati na padanje okretaja od stvari na slici


topolino

Dolje ljevo, motoric min. A dolje na usisnom kanalu ti je ulaz zraka u kanal za motoric
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

LAXX


zico

Gdje postoji mogućnost tog vakuma odnosno gdje tražiti grešku.