Novi Bravo-Aux ulaz za autoradio

Autor Papcina, 14 Siječanj 2009, 20:34:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

pirec

Nema ulaz za pojačalo,ako ga zamjeniš i staviš drugi neče ti raditi komande na volanu ali može se to drukčije riješiti.
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

speljac

Jedino ima aux ulaz, najbolja solucija je neki 2din dvd i/ili navigacija..

pirec

Citat: Å¡peljac  u 02 Studeni 2009, 16:58:36
Jedino ima aux ulaz, najbolja solucija je neki 2din dvd i/ili navigacija..
neče ti raditi komande na volanu
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

speljac

Znam. Meni je to nebitno. A onome kome je bitno neka se raspita za adapter. Nude ga mislim kenwood i pioneer

gt3

ma ne bi mjenjao radio, samo bi stavo aktivni sub ili tak nesto. ali ak radio nema izlaz za pojacalo onda nis... vi pisete ulaz za pojacalo i aux ulaz. jel mislite na izlaz ili?

speljac

Ne radio ima samo aux ulaz,nema nikakav izlaz. I ja imam aktivni sub koji stoji doma, zato i namjeravam uzet neki 2din radio da ga mogu spojit

pirec

Postoje nekakve impulsne skretnice koje se stavljaju na izlaz za zvučnik i preko toga na pojačalo i woofer,ja sam se raspitivao i našao tipa koji mi to može napraviti za cca 2000.kn sa pojačalom i wooferom.
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

gt3

Citat: pirec  u 03 Studeni 2009, 14:19:00
Postoje nekakve impulsne skretnice koje se stavljaju na izlaz za zvučnik i preko toga na pojačalo i woofer,ja sam se raspitivao i našao tipa koji mi to može napraviti za cca 2000.kn sa pojačalom i wooferom.
hmm... koliko je to kvalitetno? nije problem naci shemu pa sam sloziti skretnicu ali mi to bas ne mirisi na nesto dobro,

pirec

DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

sasha

evo kako izgleda moj cd plejer iz brava.




gt3

Citat: pirec  u 03 Studeni 2009, 19:20:09
provjereno

moze nesto vise informacija? imam jedno pojacalo, staro jedno4-5 godina, koje ima direktan ulaz za zice iz zvucnika. mozda bi to islo...

atomic

Novi Bravo, no mp3... moze li par konkretnih informacija kako izvuci aux izlaz za mp3, cijena, mogućnost... na području Rijeke? Hvala

gt3

ugradio sam aktivni woofer pa ako nekog zanimaju detalji, napisem.

Alain Delon

ma uzmeš sa stražnjih zvučnika signal i spojiš na hi level :)
u tom slučaju to ne zvuči loše. čuo sam nekoliko takvih kombinacija sa aktivnim pioneercom :)

atomic

Hvala na ideji,ali ja bi najradije izvukao aux in sa onim kabelom (poluoriginal :) ) i jednostavno spojio mp3 player. Buduci da na radiju imam opciju AUX (pod source) to mi se cini kao idealno rjesenje...sad je samo pitanje konkretne izvedbe, ne bi se bas htio sam igrati sa time :)