LED žarulje, ksenonske žarulje i halogene žarulje

Autor kerber, 15 Veljača 2007, 19:31:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

boresky

Ja već cca 3 godine vozim te Philipsove iz Molydona za 190 kn par.Svijetli ko mutavo,tehnički štima ali iako su mi na tehničkom podesili visinu i smjer snopova,pola ekipe po noći mi blica,koji moroni!Kum na novom Trafficu popušio 4 seta :D Zeza na novim autima oscilacija napona,šta ćeš....
+ ko ne maze,taj ne vozi +

boresky

Shit.....krepala jedna ljetos.Nek je,dosta je izgurala,što jes-jes!Kupio si sad u Njemačkoj neke Osram SilverStar(20 e).Nije Stallone :D Trebam ih nafrljit u farove al kad pada kiša svaki dan pa čekam dan bez obrina pa da vidim kak to *** svijetli. :82:
+ ko ne maze,taj ne vozi +

VikingNes

Vjerujem da su ti žarulje dobre.
Ja sam kupio u Kauflandu xenon plave H4 za 50 kn i jako sam
zadovoljan i teško da mogu zamisliti neke koje bi mi bolje svjetlile pogotovo za tu cijenu.
Pozdrav!

tipo 1.7d

svijetlit će ti lijepo kad dobiješ kaznu za njih

Max Abarth

nitko te nije pitao jer nisi naletio na pravog pandura ;)

no kad naletiÅ¡ platiti ćeÅ¡  :)

boresky

Jučer sam zamjenio pregorenu Osram Silver Star s Night Brakerom.Svijetli za trećinu jače i nije preskupa,77 kn komad.
+ ko ne maze,taj ne vozi +

DJ_Smiley

Godinu dana sam imao te Xenon Blue žarulje kupljene u kauflandu.
E sad:
+ Puno bolje svijetle od običnih, moje nikad nisu krepale a znao sam ih često koristiti pa čak i po ljetu kad je sunce tuklo.
- Ilegalne su jer navodno svijetlo koje prolazi kroz film plave boje je "Å¡tetno" i zasljepljuje...  :82:
  Sad imam xenon 6000k i nitko nije prigovorio ni na tehničkom ni murja, a xenon joÅ¡ gore zasljepljuje neg    te žarulje...  :lud
Ok nije da se žalim no zadovoljan sam, imam dobro podeÅ¡en snop pa nesmeta drugim vozačima, a naspram običnih žarulja je mila majka.  :care1:
A sad cijena: Xenon blue H4= 75kn,  HID Bixenon kit H4= 450kn.
Pa birajte Å¡to vam viÅ¡e odgovara.   :hm:

veliko_pile

Pozdrav,

zanima me dali se isplate te LED zarulje? Koliko vidim za sitne pare se mogu dobit one C5W, WY5W, i za nesto vise novaca i H7.

Dali se to sve skupa isplati? Pogotovo kratka i pozicija? Strah me ulozit pare pa da ne ispadne da ne valja.


I jos nesto, nasao sam teme za Xenon sa cijenema ali to su teme od 2007, kako sad stvari stoje? Cijene , gdje nabavit i sl.

Hvala

fiatuno

te led zarulje su bacanje novca ne svijetle 2m ispred auta
ili nightbreaker oko 190kn set ili xenon oko 250kn set
Ako me netko treba 0915445360
Dijelovi su u linkovima ispod cijene eto dam da prodam najmanje moguce 
https://www.facebook.com/TheDSMotorsport

kiky776

Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

dinko1981

Citat: kiky776  u 04 Travanj 2014, 06:46:52
ebay, xenon 150kn set

Da, samo ti za 150kn su svi analogni tj *** i bacanje novaca, ako neko misli drugačije neka stavi link za digitalni set za tu lovu, sa dostavom naravno

veliko_pile

Znaci H7 i duge nista, a sto sa ovima za tablicu i kabinu? Cini mi se da bi bile dovoljne dobre, malo za promjenu da modernizirano Stila :D

Xenon za 250 kn nekako mi se cini cudno, nasao sam na Ebayu setove po 80-90 dolara

XXX-Man

Za pozicije, tablicu i unutra možeš stavit led (vjerojatno imaš canbus pa pripazi što kupuješ da nebi svjetlila greška na tabli), za duga/kratka/maglenke zaboravi jer ne svjetli ništa.

A xenon koji nje tvornički ugraÄ'en je nelegalan pa pripazi i na to.
http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

elak

led žarulje za kratka i duga svijetla nemoj ni u snu staviti tj.led H7 kad gledaš u far dok svijetli čak lijepo izgleda ali po noći nećeš jedan metar ispred sebe viditi.Led H1 čak ne možeš ni staviti u ležište fara jer je sama žarulja deblja od rupe u koju stavljaš tako da ju ne možeš staviti.Xenon dobar (da ti dobro osvijetli) košta oko 1000 kn a ovo od par stotina kuna lijepo izgleda kad gledaš u far dok svijetli ali to je sve od njih slabo ti osvijetljuje ispred .Led žatulje za tablicu,poziciju i kabinu su ok

Fiat-mafia

Sam da ti kažem da xenon ak ti auto nema sustav za pranje ili serijski sistem da ti je auto gledano tehnički nevaljan tj po njihovom neispravan,pa pazi Å¡to radiÅ¡ da nebi nedaj bože na izvanredni tehnički i ako ugraÄ'ujeÅ¡ definitivno idi na 4000K da se Å¡to manje plavi i da izgleda Å¡to viÅ¡e serijala koliko može izgledati....