Izrada agregata za struju sa Fiat fire 1.0 motorom

Autor mikeg20, 03 Svibanj 2009, 10:35:36

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

mikeg20

#15
Možda bi ovo trebalo prebaciti nekud pod uradi sam ak ovoj temi nije mjesto ovdje.

mikeg20

Ajmo dalje.
Potpuno rastavljen razvodnik paljenja sa unutarnjim mehanizmom, odmašćen, zamijenjen semering na njemu i ponovno sastavljen


Stigli novi dijelovi-semering radilice, semering osobine razvodnika paljenja, NGK svječice, senzor tlaka ulja, filter ulja, novi kablovi svječica, nova Marelli kapa i Beru rotor razvodnika paljenja




Očišćen blok motora i zajedno sa poklopcem ventila prefarban u srebrno sa silikonskim sprejom koji drži 600 stupnjeva Čelzijusa ccccc-kak se blešči










Stavljen je drugi karter, ko novi, očišćen fergazer. Nabavljen okretomjer iz Ritma, releji, kablovi-trebat će neku kontrolnu tablu sklepati
Čeka se još getriba tj samo zvono, hladnjak i fali mi metalna cijev koji ide iz pumpe vode van, te lonac koji će prigušiti malo riku hehehe
Stroj će uskoro zaurlati

mikeg20

Zanimljiv natpis na vrećici kablova

MADE IN ITALI, BY ITALIANS, znači napravljeno U Italiji od strane Talijana, a ne nekog drugog hehehe


tipo 1.7d


Boxer

Metalnu cijev od pumpe vode imam negdje sigurno, sutra potražim :ok:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

FileFixer

Možda bi se regulacija brzine motora mogla riješiti elektronski preko nekakvog step motora koji nateže i otpušta sajlu gasa?! Ne znam točno jedino šta bi kao referencu za mjerenje trebalo uzeti za takav sklop?! Možda temperaturu vode ili protok zraka ili temperaturu zraga...

                          E=mC^2 +/-3dB

gandalf


FileFixer


                          E=mC^2 +/-3dB

mikeg20

Citat: Boxer  u 05 Svibanj 2009, 22:03:49
Metalnu cijev od pumpe vode imam negdje sigurno, sutra potražim :ok:
E to bi mi trebalo ak najdeš

Tipo 1.7d-da tak sam si mislio da nekek izgleda. U biti to bi se dalo i složiti s nekim utezima koji bi se dali podeÅ¡avati pa se može složiti za odreÄ'ene okretaje.
Al opet na kosilici nije toliko jako bitno dal će okretaji oscilirati za mekih 500 rpm, dok kod agregata bi to bilo preveliko odstupanje.

Je FF, razmišljam o tome- i upravo bi se taj rpm senzor dal iskoristiti-on je u onom razvodniku paljenja, dio osovine ima 4 brijega koji prolaze kraj al. magnetskog senzora. E sad bi trebalo sklepati neki sklop u kombinaciji sa step motorom koji bi to regulirao.

Postoje i neki regulatori frekvencije-ali su ipak malo preskupi za ovaj projekt

tipo 1.7d

mislim da kod mehaničke regulacije max. razlikau okretajima bi bila 100-200 o/min

gandalf

Citat: FileFixer  u 06 Svibanj 2009, 02:55:37
A RPM senzor kao referentni izvor impulsa?

da. ako ga taj motor nema na nekom pristupačnom mjestu lako se napravi. uzme se pickup radilice od bilo kojeg auta i na remenicu navari jedna točkica koja će ga okidati.

ili uzimati signale sa kabela od sviječice.

mikeg20

Bumo vidli.
Stigla kompletna getriba za 100 kuna hehe.
Fali mi bobina, cijev iz pumpe vode i neki hladnjak za 100 kuna

tipo 1.7d

da li bi mogao poslužiti stari tempomat za održavanje konstantnih okretaja?

mikeg20


SKBRAVA

Nisam ti nikako uspio stavit slike pa sam dao kumiću strujiću da pregleda motor i veli da je izgorio,ak se da i isplati složit če ga pa ti javim ako proradi,sorry,pozdrav