Bravo 1.6 16V-ugradnja plina

Autor security22zd, 30 Svibanj 2009, 21:03:02

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

security22zd

kaze mi mestar iz kastela...(preko telefona)...da bi sa ovom jeftinijom opcijomizgubio oko nekih 7-10% snage....a sa direktnim..nesto sitno...oko 2-3%..tj nezmjetno....


hm...ima li ko taj sistem....kakvi su se vama pokazali???

zzip

dobro ti je rekao...

Citat: zzip  u 01 Lipanj 2009, 19:12:35
ja bih na direktno... bar tako imam...

security22zd

Citat: zzip  u 01 Lipanj 2009, 19:20:51
dobro ti je rekao...

Citat: zzip  u 01 Lipanj 2009, 19:12:35
ja bih na direktno... bar tako imam...

pa kad gledas to i nije nesto puno...kad se normalno vozim vozim na plin..ali ako mi triba kompletna snaga motora prebacim na benzin i super....

E i da...boca..tj spremnik mi ide u portopa(gepek)..nemoze tamo di je rezervna guma...

buby

ja imam sistem na flanÄ'u i sa plinom nemam nikakvih problema

security22zd

Citat: buby  u 01 Lipanj 2009, 19:29:23
ja imam sistem na flanÄ'u i sa plinom nemam nikakvih problema

koliko ti vise trosi..koliko si izgubija snage...svako koliko radis srevis..i koliko ga dugo imas..

NikolaST

i ja bi na direktno. Dobro podešena mapa, nema kašljucanja i gubitak snage nikakav
assumption is the mother of all fuckups

tipo 1.7d

ja sam vozio tri godine na flanÄ'u i gubitak snage se najbolje osjeti uzbrdo, bio je slabiji za pola brzine

mikeg20

Pa kakvi su to lopovi-kod tebe je sistem na flanÄ'u SKUPLJI nego u ZG na akciji Injection sustav.
Evo jučer gledao kad sam ostavio Punta na ugradnji , frajer dopeljao BMW-a na ugradnju, star 3-4-5 godina, šestak, 7000 kuna INJECTION plin Landi Renzo za njega.
Ak hoćeÅ¡ imati plin sa stalnim nekim problemima, osjetnim padom snage-stavi ovaj jeftiniji na flanÄ'u iliti LCS.
Ak hoćeš imati plin kak se spada-stavi injection.
I s obzirom da je kod tebe injection 9000 kuna, a u Zagrebu 6000 kuna-svaki komentar je suvišan.
Inače nema više loših sustava, svi su dobri i rijetko se kvare-samo je problem u kvalitetnoj ugradnji i naštelavanju.
E da, razlika je u diznama-BRC dizne duže traju al su i tri put skuplje od Valtekovih koje se nakon nekih 60 000 trebaju reparirati za nekih 500-600 kuna. Ja imam poljski ECU plina na autu i zasad radi savršeno-a koliko poljaci imaju iskustva u izradi elektronike, ECU je već davno trebao krepati

buby

Citat: security22zd  u 01 Lipanj 2009, 19:39:12
Citat: buby  u 01 Lipanj 2009, 19:29:23
ja imam sistem na flanÄ'u i sa plinom nemam nikakvih problema

koliko ti vise trosi..koliko si izgubija snage...svako koliko radis srevis..i koliko ga dugo imas..


trosi mi oko 11litara na 100km,sto se tice snage izgubio je nesto ali ne puno a imam ga 3-4 godine i nisam radio nikakav servis a majstor mi je rekao da bi trebao promijeniti nekakvu membranu neznam tocno,mislim da je vezano sa isparivacem. A platio sam ugradnju tada 6500kn a direktno me kostalo 12500kn

igor-031

eto ti odgovora Å¡to da ti ugradiÅ¡,buby troÅ¡i oko 11L s flanÄ'om, a kod mene je brc direktno u težem automobilu a potroÅ¡nja 7-10L ovisi o vožnji u gradu ili otvorenoj vožnji :drive:

security22zd

konacna odluka je pala....ide na flanÄ'u...BRC sustav....tu u zadru kod sinovčića...cijena 6500...2 godine garancije...auto  u cetvrtak ide na ugradnju..u petak je gotov pa cu vam javiti rezultate...hvala vas svima...

:resp

security22zd


trosi mi oko 11litara na 100km,sto se tice snage izgubio je nesto ali ne puno a imam ga 3-4 godine i nisam radio nikakav servis a majstor mi je rekao da bi trebao promijeniti nekakvu membranu neznam tocno,mislim da je vezano sa isparivacem. A platio sam ugradnju tada 6500kn a direktno me kostalo 12500kn
[/quote]

da treba bi raditi servis...sve zavisi koliko vozis...ali meni majstor rekao da svaki desetak tisuca to promjenim...kosta nekih 350 kn taj servis..a nemoremu naskoditi..hehehe...

buby

Citat: igor-031  u 02 Lipanj 2009, 20:24:49
eto ti odgovora Å¡to da ti ugradiÅ¡,buby troÅ¡i oko 11L s flanÄ'om, a kod mene je brc direktno u težem automobilu a potroÅ¡nja 7-10L ovisi o vožnji u gradu ili otvorenoj vožnji :drive:


toliko trosi u gradu saltanje na 3500 do 4ooo okretaja

buby




[/quote]
da treba bi raditi servis...sve zavisi koliko vozis...ali meni majstor rekao da svaki desetak tisuca to promjenim...kosta nekih 350 kn taj servis..a nemoremu naskoditi..hehehe...
[/quote]

meni je rekao da na 20 ali nema veze treba servisirat
Citat: security22zd  u 02 Lipanj 2009, 22:43:45

trosi mi oko 11litara na 100km,sto se tice snage izgubio je nesto ali ne puno a imam ga 3-4 godine i nisam radio nikakav servis a majstor mi je rekao da bi trebao promijeniti nekakvu membranu neznam tocno,mislim da je vezano sa isparivacem. A platio sam ugradnju tada 6500kn a direktno me kostalo 12500kn

da treba bi raditi servis...sve zavisi koliko vozis...ali meni majstor rekao da svaki desetak tisuca to promjenim...kosta nekih 350 kn taj servis..a nemoremu naskoditi..hehehe...
[/quote]

meni je rekao na 20 ali nema veze treba servisirat

security22zd

evo da se pohvalim...plin ugraÄ'en...verzija na flanÄ'u...jbg malo jeftinija..hahaha...

uglavnom izaslo me 6500 kunica...boca velika od 63 litre...cini mi se ok..mrvicu izgubio snage ali sve je to ok..s obzirom da se lipo jeftinije vozis.. ;D ;D ;D

e da...BRC-ov sustav...


P.S.hvala svima na savjetima



:resp