Punto - Problemi s plinskom instalacijom

Autor Devil, 31 Kolovoz 2009, 23:25:58

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Devil

Uskoro će mi bit godinu dana kako sam ugradio plin i 8, put da ga idem reklamirat jel me opet zeza i curio mi je plin. Sad imam pitanje,dali ja mogu zatražit novu plinsku instalaciju ili ih nekome prijavit za tako povrÅ¡no ugraÄ'enu instalaciju. Nemam viÅ¡e volje i živaca ić ga svako malo vozit u servis na reklamacije.

SSniknejm

sad umjesto da zoves sluzbu za zastitu potrosaca koji ce ti reci: DA, NARAVNO! mozda da probas pitat nekog pravnika ili nekog tko bi mogao biti upucen u trajanje takvog spora kad te u servisu otkantaju..

zzip

ja bih već odavno poludio i napravio frku...

Mika bedex


Devil

Ma meni je curio na filteru, i sad mi več neko vrijeme jako teÅ¡ko pali na benzin,moram ga  verglat par sekundi da bi zapalio

Mika bedex

meni ga nece isprazniti do kraja,ja ugasim auto a on i dalje fila plin,i onaj prekidac savim an nulu ali i dalje ide plina i po zimi mi se zna smrznuti

mikeg20

Citat: Mika bedex  u 01 Rujan 2009, 00:41:14
meni ga nece isprazniti do kraja,ja ugasim auto a on i dalje fila plin,i onaj prekidac savim an nulu ali i dalje ide plina i po zimi mi se zna smrznuti

Imaš automatsko prebacivanje sa plina na benzin kad više nema plina ili ručno.

Ne radi ti jedan od ventila-ili onaj na boci ili onaj prije/na isparivaču.

Meni se nije plin smrznuo ni na -18 koliko je bilo prije par godina i k tome je auto bil cijelu noć vani.
Očito ima vode

Max Abarth

prvo bi nam trebao reći koju vrstu plina imaš

na injektore ili na flanÄ'u ?

koje marke ti je plinska instalacija ?

i najvažnije tko ti je ugradio plin, jer ima boljih i lošijih i katastrofalnih firmi koje to rade ?

Devil

Imam BRC marku plina i ide na injektor,a ugraÄ'ivao mi je Auto Novak. Dali ima negdje ispitna stanica za plinsku instalaciju?

SEB

svaki bolji servis bi to trebo riješit
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

Max Abarth