Cijena ugradnje plina

Autor goran86, 05 Listopad 2009, 10:02:14

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

goran86

ma to je ok...koliko te došla ugradnja direktive??

goran86

a dobro to je bilo uhuhuhu,sad je to dosta palo...zvrk je dao oko 5000 za direkt al na 4 cilindra,koliko bi bilo veča cjena na 5??

zvrk

mislim da ti je za 5-cilindara cijena ista kao i za 6 cilindara...neka me netko ispravi ak griješim...

ali mislim da bi tam gdje sam ja ugraÄ'ivao bilo negdje oko 6000kn za tvoj...mogu ti se raspitat ak hoćeÅ¡...  :good:

mikeg20

Sad su cijene svugdje pale jer je ugradnja plina u banani

goran86

kak misliÅ¡ u banani???ne ugraÄ'uje se zbog poskupljenja plina il???

zvrk

zbog svega...i poskupljenja plina i zbog opće neimaštine i te "krize"....instalateri imaju na lageru puno sistema kaj su naručili od prije kad je išao posao i sad je pala zainteresiranost za 500% i moraju se toga riješit...

općenito nemaju posla pa jedino spuštanjem cijena ugradnje i sistema općenito mogu privući kupce a da im bude uopće isplativo...

ja sam dobio prektično doživotnu garancija ak budem kod njega servisirao auto, iako po papirima garancija je 2 godine...

sve će ti dati samo da ugradiš kod njih...

mikeg20

Da, jako malo ljudi dolazi na ugradnju plina-to sad ima i jednu prednost-kvalitetnije se ugradi jer više nije žurba za ugradid čim više auta u čim manje vremena.

Auto Tim je imao akciju 2-3 tjedna Landi Renzo za 4 cilindra sa 10 000 na 5500-6000 kuna, koliko čujem sad je ta akcijska cijena stalna-tam sam ja u Punta ugraÄ'ival plin

zvrk

mene su u AutoTimu prije manje od 2 mjeseca kad je istekla ta akcija tražili za 4 cilindra na direkciju i boca umjesto kotača - 6500 kn - 7500kn zavisno dali je Landi ili LandiRenzo...

a sad moguće da je još pala na 5000-6000kn....treba provjeriti...

Tony

u cepelinu je 6000kn direktni sistem 4 cilindra, neznam koji proizvodac

goran86

zvrk a di si ti stavljal?? ti si reko da si dao 5000 za direktni??? koja je razlika izmeÄ'u 4 cilindra il 5?? vjerojatno u joÅ¡ jednom injektoru il kaj??

mikeg20

Citat: Tony  u 05 Listopad 2009, 13:47:54
u cepelinu je 6000kn direktni sistem 4 cilindra, neznam koji proizvodac
Tomasetto, 3 godine garancije

zvrk

Citat: goran86  u 05 Listopad 2009, 13:49:01
zvrk a di si ti stavljal?? ti si reko da si dao 5000 za direktni??? koja je razlika izmeÄ'u 4 cilindra il 5?? vjerojatno u joÅ¡ jednom injektoru il kaj??
ja sam ti stavljao kod autoplin Mišić na samoborskoj cesti u Zagrebu (kod Jankomira)...

sve zajedno me koštalo 5500kn + kaj sam još dodatno uzeo lcd indikator količine plina 300kn.

razlika je u dodatnom injektoru, drugi ti je ecu i drugi isparivač..

sad sam ga zvao i rekao je da bi išlo za 6500kn..

ti vidi, probaj naći negdje jeftinije ak ima...

mikeg20

6500 za petaka od 150KS-jaaaako teško da ima za manje

goran86

6500  i nije tak puno za direkt..al bumo vidli,bum prvo kupil auto pa onda ak uÅ¡tedim joÅ¡ za plin! a kaj taj lcd je točan kaj se količine u spremniku tiče???

NikolaST

Citat: goran86  u 05 Listopad 2009, 19:04:17
6500  i nije tak puno za direkt..al bumo vidli,bum prvo kupil auto pa onda ak uÅ¡tedim joÅ¡ za plin! a kaj taj lcd je točan kaj se količine u spremniku tiče???
ne, nije. To ti ješe ovo da znaš da si na plinu, oslanjaš se na kilometražu. Kod mene ti je recimo kad ostane bez plina zapišti alarm i prebaci na benzin
assumption is the mother of all fuckups