OMV 100 vs. ostali benzini (vs. LPG)

Autor marek1, 05 Studeni 2009, 21:29:14

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zvrk

@ max

mislim da sam pročitao na tom stp-octane booster-u da diže vrijednost oktana za 20%, i koristi se u slučaju da doÄ'eÅ¡ na neku pumpu u zabiti koja toči eurosuper 80  :D pa si natočiÅ¡ taj stp da ti digne oktane na vrijednost koju ti preporuča proizvoÄ'ač...

a onaj drugi stp-engine cleaner, injector cleaner, i sl. oni čiste....a tko zna, možda i taj booster čisti...možda je to sve isti k.... drugo pakovanje..

ali da ne kvarim gandiju temu, ovo je za neku drugu priliku...  ;)

Max Abarth

ma sve je to usko vezano uz prepucavanja o gorivu   :ok:



no da izvučemo zaključak

znaći PREPORUKA ugraÄ'ibvača plinsklih instalacija je da se koristi viÅ¡eoktansko gorivo jer se sa time smanjuju mogučnosti neispravnoga rada plinskog sustava

mikeg20

STP injector cleaner ili octane booster su u osnovi istog sastava-kerozin.
On podiže oktane ali i podiže temperaturu sagorijevanja goriva, ujedno uz dodatke čisti sustav od naslaga.
Ja ostajem i dalje u kombinaciji LPG+OMV Carrera u oba auta

zvrk


mikeg20

Evo, neki dan natočio Ina 95 i motor počeo vibrirati u leru, posebno dok je hladan

SSniknejm

Citat: Max Abarth  u 18 Studeni 2009, 14:33:32
ma sve je to usko vezano uz prepucavanja o gorivu   :ok:



no da izvučemo zaključak

znaći PREPORUKA ugraÄ'ibvača plinsklih instalacija je da se koristi viÅ¡eoktansko gorivo jer se sa time smanjuju mogučnosti neispravnoga rada plinskog sustava

kak moze plinski sustav neispravno radit ako se toci "nize" oktansko gorivo, tj es95, a ne es98 ?

Alain Delon


SSniknejm

traba samo tocit cisca goriva.. nikakve octane boostere ili slicno.
a sad je pitanje di doci do cisceg goriva? neki vele da su goriva jednako dobra/losa na svim pumpama, neki vide razliku na svojim autima, ...


Alain Delon

zanimljivo kak se hvale OMV goriva. ja kad god nalijem u svoje prdalice omv-ovo gorivo osjetim kak iz auspuha smrdi sumpor ;)

druga stvar, mislim da sama spoznaja o novinskim napisima i pričama da je negdje gorivo bolje stvara učinak na mozak nekih ljudi da sami sebe uvjere da auto bolje radi. pogotovo te 100-tke koje manje ljudi tanka, ziher dulje i stoje od npr 95-ice.

imamo zmazano gorivo di god da točiš.

SSniknejm

trebalo bi se malo provozat do slovenije na neku njihovu pumpu.. agip, shell ili nesto pa vidit razliku...

Alain Delon

"navodno" lukoil kod nas ima čistije gorivo i "navodno" se osjeti razlika (ali to je isto rekla-kazala)...nije mi usput pa nisam nikad tankao ali kad mi bude dosadno natankat ću sve aute jednom tamo :)

Max Abarth

Citat: niknejm  u 20 Studeni 2009, 12:15:13
Citat: Max Abarth  u 18 Studeni 2009, 14:33:32
ma sve je to usko vezano uz prepucavanja o gorivu   :ok:



no da izvučemo zaključak

znaći PREPORUKA ugraÄ'ibvača plinsklih instalacija je da se koristi viÅ¡eoktansko gorivo jer se sa time smanjuju mogučnosti neispravnoga rada plinskog sustava

kak moze plinski sustav neispravno radit ako se toci "nize" oktansko gorivo, tj es95, a ne es98 ?

plinska mapa se stalno koritgira prikupljenim podacima od mape motora

znači ako na lošijem gorivu auto štuca brlja i slično

s vremenom postoji mogučnost da te parametre pokupi i plinska mapa

sa 100 oktanskim gorivom te su mogučnosti manje

Alain Delon

hm...zvuči logično ali vjerujem da to baš i nije slučaj. meni niti jedan od tri benzinca u kući ne štuca gdje god da tankiram (nemam plin, ali do nedavno sam razmišljao o ugradnji)
Å¡tucanje je čini mi se posljedica nevoženja na benzin zbog čega se injektori zaprljaju. bar po iskustvu ljudi koje ja poznam a imaju aute sa ugraÄ'enom plinskom instalacijom.

opet, ako se injektori zaprljaju od vožnje na plin, znači da je plin pun smeća!?

Max Abarth

zato i je stotka preporuka...


ima više aditiva, manja mogučnost začepljenja benzinskih injektora

takoÄ'er je preporuka jednom mjesečno auto malo provozati na bengu, 15-20 km

ponavljam da su to preporuke...

ima ljudi koji imaju plinaše, neidu na servise, ne mjenjaju filtere plina, minimalno voze na bengu


i nemaju problema...




sve do jednom, a onda se čude kako se to desilo

Alain Delon

frend je na svom autu morao mijenjati 2 injektora. kad ih je skinuo, izgledalo je kao da imaju neki kamenac na sebi, i kad ih je dao čistiti nakon skidanja tog što liči na kamenac na dva se vidjelo da su totalno pojedeni.

na benzin se uopće nije vozio zadnjih 30 000 km. sad valjda hoće.