DIY rastavljanje instrument table, promjena boje osvjetljenja

Autor mikeg20, 13 Veljača 2010, 10:25:45

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

demian87

zanima me kako zamjenit lampice na satu ,konkretno za pokazivač goriva. ostale sve dobro svijetle ta je osjetno slabija.

ako netko ima link za neke slike ,Å¡emu skidanja  ili video kako se rasklapa ,bilo bi korisno  :bravo

i kako zamjeniti lampice na kontrolama za grijanje , ventilator i usmjeravanje zraka.

neznam kako skinuti onu srediÅ¡nju plastiku ,skinuo sam one najdoljnje 2 vide ,one 2 skrivene ,valjda postoje joÅ¡ neke jer plastika ne ide dole...  :neznam:



allenp

kakva sijalica ide u centralnu konzolu onu što osvjetljava okrugle prekidače od ventilacije tj usmjerenja puhanja zraka?

kiky776

Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

2mario2

Imam pitanje, a nemogu naći jel ima tema negdje o tome...

Zanima me šta sve i kako skinut da ništa ne polomim jer moram zamijenit žarulju od onog kotača za poziciju puhanja zraka (jedino ona prdnula, ostale svijetle kako treba)...

I jel se može jednostavno promijenit žaruljice od podizača jer ne svijetle uopće ni u mojim ni u suvozačevim vratima???

Hvala unaprijed...

jtd165

Skineš radio ispod imas vijke koje moraš odvidati, nakon toga kacavidom skini maskice na lijevoj i desnoj strani modula prekidača maglenki i grijanja stražnjeg stakla ( kad skineš maskice vidjet ćeš po jedan vijak na svakoj strani. Isčupaj srednji okrugli prekidač ( onaj gdje se namješta brzina ventilatora ), ispod njega je isto vijak, dolje kod pepeljare isto treba odvidati vijke. Nakon toga lagano povuci da popuste dvije kopče, kad popuste iskopčaj konektore od struje i izvadi plastiku.

2mario2


patmat

I isto tako možeš promijeniti diode u prekidačima za podizanje stakla u vratima ali te diode su ti zalemljene. Prvo lagano izvadiš sa ravnim šafcigerom prekidače iz vrata otpojiš žice te izvršiš razdvajanje tih prekidača. njih na okupu drže kopče koje lagano i oprezno odvojiš malim ravnim šafcigerom i lagano povučeš prema gore jednu po jednu stranu. Sve će ti biti jasno kada izvadiš prekidače iz vrata. Samo polako nježno i oprezno.
Sve je lako kad si mlad.

vinko hgt


Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

vinko hgt

a *** sdsan vidija niko nije da konkretno rjesenje haahah
:D

franjo-fritz

soba "mhgaraznavrata@gmail.com" <alfistic@gmail.com> napisala je:

ti stvarno nerazumis neke stvari staje ovo neki izljev ljubomore stosume poduprli ljudi a to sto ja njemu ugradin knauf za cilu kucu neuzmen kune to nista takve stvarise neiznose u javnost jer nezelim ispast pacenik jer to nisam a ako procitas prijasnje postove ljepo pise da nas covik radi u njemackoj stacega drzat ovde i vozit trke gori nerazumin malosi ti prestar vise za ove sportove prijavime kome oces skiniteme sa fiatista bolime klinac imam dovoljno vlastitog znanja o mehanici svoga a i pomoc ocito malo pametnijih ljudi a to tvoje oprosti na ovom i na onom zaboravi jer seres pomeni od prve e pa sad ja seren potebi jer sa ovakvim stavom sam seres po svojoj struci
unaprjed hvala poz iz splita..... Jel vinko ovo poslano sa tvojeg mila
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

franjo-fritz

A vinko????    Prvo odkud ti pravo da mi Å¡alje poruke na privatnu adresu...??? To sto ti radis knauf svaka cast ako si u tome majstor ja nisam pa se drzim mehanike.... Slaganja auti. I preprodajom istih i tako vec 25g...zato svoje misljenje slobodno podjeli sa svima nama o svakom ako ti neodgovarju tudja misljenja onda radi po svom.. I pusti ostale da rade po svom.... Pojedinacne kritike clanova ili forumasa mozes jedino kritizirati ako nekog znaÅ¡ i to AKO... a sad ako vec mi piÅ¡eÅ¡ poruke ili ovdje postove. Ja te ljepo molim da ih pises koliko toliko razgovjetno...
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

franjo-fritz

Ja jesam dovoljno sam dugo na ovom forumu i pre dugo.... A ovo je citat sa njegove mail adrese na moju pri atnu.  . Wtf???!
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

franjo-fritz

jasanti lipo svoje reka ako imas sta za raspravljat raspravljaj sa moderatoron stricek pa jebote koliko ti imas godina i tise jos drkas sa ovin autima mislin stvarno bez komentara......... Evo jos jedan od naseg tunera vinka
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks