Cijene plinskih filtera i elemenata plinskog sustava

Autor mikeg20, 24 Travanj 2010, 19:52:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

mikeg20

Evo da vam predočim lopovluk koji se krije ili se krio iza akcijskih cijena plinskih ureÄ'aja čije servise na 10-15 000 km se plaća 400-600 kuna

http://www.autolpg.net/

Ja na 10 000 plaćam 400 kuna zamjenu plinskog filtera koji doÄ'e 70 kuna i 2 minute posla
500 kuna je reparacije injektora npr Valteka koji se radi na oko 60 000km, a komplet novi rail doÄ'e 450 kuna, kompletan iparivač doÄ'e manje nego reparacije starog-600 kn, evo prodaju i univerzalne lambda sonde po 300-400 kuna

Max Abarth


mikeg20

Da, iskreno nisam znao da je taj filter tak jeftin i da se može tak samo kupiti ko i ostali dijelovi, al eto sad znam kad mi istekne garancija gdje ću to kupiti

Max Abarth

jedino Å¡to se treba platiti to je diagnostika plinskog sistema...

no ako imaš kabel koji trebaš i laptop, i ako ti je stagov sistem

to možeÅ¡ i sam jer je softvare free  :D

andreiGT

meni je servis za plin u ovlaÅ¡tenom fordovom servisu koÅ¡tao 180 kn i auto je nakon toga bolje radio  :ok:

mikeg20

Al ti si plinski ureÄ'aj platio 10000+ kuna.
Max, znam za ovu dijagnostiku, al svejedno ak je i ona u cijeni 100kn+PDV i plus filter od 70 kuna=200 kuna a to je jako daleko od 500 kuna koliko se te radnje naplaćuju.
I što košta 500-600 kuna u reparaciji injectora tj. promijene se samo gumice i to sve skupa se napravi za pola sata-gledao sam dok su to radili-a novi rail sa injectorima je 450 kuna.

Mika bedex

a jel imaju filer za isparivac na frgu,onakav okrugli,moram ih nazvati da vidim

mikeg20

Misliš filter U isparivaču-to moraš kupiti po tipu isparivača, samo pazi da ga ne platiš više od 400kn koliko ti košta ganc novi isparivač ccccccccc.......

Moj isparivač u Marei je odvrtio 80 000 km i vidio sam da su po rubu malo gumene membrane ispucane a i tko zna kak je inutra zmazan i zauljen-moram pitati koliko doÄ'e reparacija ili čišćenje