Ugradnja plina u Punto 1.2 8V-moje katastrofalno iskustvo s AUTO TIM-om

Autor mikeg20, 23 Lipanj 2010, 18:44:49

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

franjo-fritz

Citat: Tony  u 24 Veljača 2012, 20:31:53
Ja sam cuo da su dobri, inace jedni od poznatijih za ugradnju plina u ZG.
da tako je , i jedi sa dugogodišnjem iskustvom, sa ugradnjom plina i automehanikom uopče , tako da te priče reko mi prijatelj, čuo u autobusu, itd, nisu mjerilo za kvalitetu, posla , mene samo zanima dali neko osobno ima ili nema iskustva , pa da govori u prvom licu...
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

cicili

pa nemam pojma pitam, cijena mi je prihvatljiva kod njih u ovom trenutku (5900 kn) i neki Tomasetto ugraduju.

kod ovoga u potpicnu mi je 7400 ali lovato. za njega sam cuo sve pohvale samo, pa nisam najpametniji ali je istina da ovi iz cepelina daju 3 god garancije tako da nevjerujem da previse imaju prostora za fusarenje.

hec

ako te zanima ugradnja plina i sto se tice instalacije i svega ostaloga (nesto najbolje na trzistu sta ima) onda odi u autoservis meic..ima i stranica od njih.potrazi na google,taj covjek sto se tice svega ima jako veliko iskustvo u svemu sto se tice automobila..on kada radi napravi posao kako treba.(meni osobno na autu samo on radi)

poskok

Ima li tko iz Rijeke da je ugraÄ'ivao plin,iskustava i gdje?

cicili

odi kod boyskog. meni je ugradivao plin i sve je uredno izvedeno, nigdje ni jedne zice ne vidis. stvarno sve pohvale. mozda je nesto malo skuplji ali isplati se, iako je i to relativno posto su meni svi za lovato trazili 7000 kn.

fiuman

Citat: cicili  u 02 Travanj 2013, 08:55:05
odi kod boyskog. meni je ugradivao plin i sve je uredno izvedeno, nigdje ni jedne zice ne vidis. stvarno sve pohvale. mozda je nesto malo skuplji ali isplati se, iako je i to relativno posto su meni svi za lovato trazili 7000 kn.
slažem se i ja san kod njega stavljo u 2 auta plin i sve 5
u jednu 145cu san stavljo kod Brace na Viškovu i iskustvo je slično ovom na početku teme s tim da nisan mogo atestirat plin 5mjeseci i još 3 put pao na atestu

poskok

Koliko vam punto cca plina troši?
Auto sad koristim za voziti maloga u vrtić i do dućana....znači minimalno.....i da ga *** ispod 500-600 kuna benzina mjesečno ne ide!

cicili

ma ne isplati ti se to onda... sa 600 ces past na 400 kn. pa si vidi koliko ti treba za isplatit investiciju od 7000 ugradnja + 1200 atest... mozes jeftinije proc sa ugradnjom ali opet je to 5500-6000 kn. ja trosim duplo vise pa je opet upitna investicija, ali ajd kad ustedim 400-500 kn osjeti se od plate do plate. pogotovo ako radis male relacije neces nista skoro ni ustedit.

poskok


cicili

nemam pojma nisam ga jos regao sa plinom, ali prica se oko nekih 400-500kn.  :) ako ne radis godisnje min 15-20 000 km i ne mislis auto drzat barem 2-3 god ne isplati se nikako. racunaj si kad sve stavis na papir da ti je usteda oko 30%. a ako radis male relacije moze bit samo manje, jer auto radi na benzin dok ne postigne neku tmperaturu, a zimi ako su male relacije vise ces se vozit na benzin nego na plin.

poskok

Citat: cicili  u 02 Travanj 2013, 20:04:14
nemam pojma nisam ga jos regao sa plinom, ali prica se oko nekih 400-500kn.  :) ako ne radis godisnje min 15-20 000 km i ne mislis auto drzat barem 2-3 god ne isplati se nikako. racunaj si kad sve stavis na papir da ti je usteda oko 30%. a ako radis male relacije moze bit samo manje, jer auto radi na benzin dok ne postigne neku tmperaturu, a zimi ako su male relacije vise ces se vozit na benzin nego na plin.

Imaš pravo.....

alstajdu

Citat: cicili  u 02 Travanj 2013, 08:55:05
odi kod boyskog. meni je ugradivao plin i sve je uredno izvedeno, nigdje ni jedne zice ne vidis. stvarno sve pohvale. mozda je nesto malo skuplji ali isplati se, iako je i to relativno posto su meni svi za lovato trazili 7000 kn.
Podržavam ovo za Boyskog.Kod mene u AR164 je BRC plin na usisnu granu ugraÄ'en kod njega prije nekih 7-8 godina.Sve radi bez greÅ¡ke,uljudni su,joÅ¡ su mi naknadno dali papire za atest jer se bivÅ¡i vlasnik vozio bez atesta.Nemam apsolutno nikakvog prigovora na njih.
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!