Nova stratos ili photoshop??

Autor laki01, 05 Kolovoz 2010, 13:30:51

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

KA2001MR

meni je ljepša on na onim slikama što sam ja stavio, al samo iznaprijed, ova mi je ljepša otraga, a unutrašnjost je sex
removed by admin... :ok:

Zoki7466

interijer mi (nakon duzeg proucavanja) djeluje kao PS

SSniknejm

slika interijera i taha jesu CGI ...

jedino je pitanje koliko ce promjena dostici do finalne izvedbe


Marea Mtuning

ovo je stvarno nesto preposebno  :icon_1:
kako dobro izgleda,nemogu je ne prestati gledati..  :cafe
uff   :yahoo:  :wiii:  :formula:

laki01


laki01



Uploaded with ImageShack.us

npr crvena sa crnim felgama :yahoo: :yahoo:

kresozg

još bolje, crvena sa zlatnim felgama, kao i original stratos

KA2001MR

zadnje felge su sex totalni, ja bi te felge, al prednje sa velikim et-om mi se baÅ¡ ne sviÄ'aju :)
removed by admin... :ok:

Zoki7466

evo text vezan na nikove i moje fotke:



Moderna Lancia Stratos po prvi put pozira pred foto objektivima!

Nakon obećavajućih špijunskih fotografija, nova Stratos prikazana u punom svjetlu.

Moderna interpretacija ikone automobilskog svijeta konačno je otkrila svoje pravo lice.

Prototip koji je nedavno uhvaćen tijekom testiranja na Fiatovom poligonu, a danas po prvi put pozira pred foto objektivima, nalazi se u vlasništvu Michaela Stoscheka, vlasnika njemačke tvrtke Brose KG.

Isti je izraÄ'en na četrdesetu godiÅ¡njicu koncepta Stratos Zero, inače prvog prototipa ovog modela, čiji dizajn potpisuje Marcello Gandini. Dizajn novog automobila, pak, velikim dijelom potpisuje Jason Castriota, danas Å¡ef dizajna u Saabu, dok se za proizvodnju pobrinuo renomirani talijanski studio Pininfarina. Konačan izgled nove Lancie Stratos inspiriran je konceptom Fenomenon, predstavljenom na salonu automobila u Ženevi 2005. godine.

Pod poklopcem kuca Ferrarijev V8 motor

BaÅ¡ kao Å¡to je to bio slučaj i sa originalnim modelom iz sedamdesetih godina proÅ¡log stoljeća, moderna interpretacija takoÄ'er je pogonjena Ferrarijevim motorom. Radi se o 4.3-litrenom agregatu V8 konstrukcije, posuÄ'enom iz modela F430 Scuderia. Podsjetimo, originalna Lancia Stratos bila je pogonjena 2.4-litrenim V6 strojem iz modela Dino.

Osim motora, od Ferrarija su posuÄ'ena i stražnja svjetla (599 GTB Fiorano), a za pretpostaviti je kako karbon-keramičke kočnice kojima je automobil opremljen svoje porijeklo takoÄ'er vuku iz Maranella.

Kao što možete vidjeti na fotografijama, nova Lancia Stratos vjerna je originalu do te mjere da posjeduje i pretinac u vratima u koji je moguće odložiti kacigu.

Karoserija automobila izraÄ'ena je od ugljičnih vlakana. Ukupna masa vozila iznosi 1240 kg.

Å uÅ¡ka se kako je do sada izraÄ'eno ukupno pet prototipa, zbog čega mnogi vjeruju kako bi moderna Stratos mogla zaživjeti u limitiranoj serijskoj proizvodnji.

raymo_

Preljepo izgleda onako mala ne kao ferarri ili lambo glomazno a opet prejaka bas auto za mene :yahoo:

Punto_HGT

lancia :resp :ljubav: :ljubav:


Miha.

Baš me zanima cijena, ako bude išao u serijsku proizvodnju. Auto je predobar :drive:

runer

za godiĹÄ,,nji odmor http://kordic.freshcreator.com/