Fiat Cinquecento - problem i potrošnja

Autor checola, 04 Listopad 2010, 23:21:25

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

checola

Prije dva tijedna sam si nabavio cinquea sportinga 1.1 iz 97. godine za vožnju po gradu, meÄ'utim mislim da imam velik problem sa potroÅ¡njom koja je po meni malo nevjerojatna za taj lagani auto i mali motor (cca 11l) po gradu, svjestan sam činjenice da se vozim po zagrebu u vrijeme najvećih gužvi ali ovo mi se ipak čini previÅ¡e. TakoÄ'er sam primjetio da se motor dok je hladan zna guÅ¡it tj. osjećaj u vožnji je kao da mi netko na momente stišće kočnicu. Pa ako netko ima ideju kaj bi moglo biti neka se slobodno raspiÅ¡e.

elusive

Hmmmm.... Neznam koliko ću ti moći pomoći... :)
Ja vozim Seicento sporting i imamala sma slični problem.
PotroÅ¡nja mi je oko 10l (jest da zna malo divljati  :devil:,ali ipak ) i tu nisam uspijela niÅ¡ta značajno promijeniti ni sa modifikacijama raznoraznim, tako da ako uspijeÅ¡ nekako rijeÅ¡tit to, molila bi da me obavijestiÅ¡.... :)   :help:
A Å¡to se tiče guÅ¡enja meni je problem bio u samoj glavi motora...  :wip

DRAGON


zok

Ja sam sa prevelikom potrošnjom imao problema na puntu.(neznam jel to isti motor ili nije ali da podjelim)

Meni je bila zaštopana ona mala dizna(jedna jedina) i valenčić ni mi je to počistio i nakon toga nikada problema sa potrošnjom.

ceker

dizna, katalizator, opce stanje motora. tlak u gumama. ispuh ako je zastopan..
neas turbo, e to ti nevalja mahune..!