Delta HF Turbo

Autor deltona, 15 Studeni 2010, 10:57:43

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

deltona

Nisam zna di da otvorim temu za predstavit auto pa mi se ovdje cinilo najprikladnijim  ;D

pa idemo redom: auto je 90 godiste drugi sam vlasnik...inace to je auto moj djecacki san...i vjerovatno ce uvik ostat u obitelji...na autu je postepeno odradeno sve od kocnica...kompletan trap izmjenjen umjesto selena upresavana je tvrda guma....amortizeri kraceni i punjeni...sportske opruge...napravljena generalka na motoru sve je minjano sta ide...nabavljena nova turbina t28 s kappe 2.0 turbo...itd...ima tu jos stvari koje su bile radene al bzv mi ih je nabrajat a i nemogu ih se sve sitit  :rofl

evo par slika u kakvom je stanju bila kad sam je uzeja





Evo par slikica u nekom medu stadiju  8)





i u drustvu s dvi Splitske kraljice :box:



LANCIA DELTA HF TURBO
[Oo]\_____Y_____/[oO]

BernardoR

uu super auto.. e da mi je takav motor za mog brava
eh da manje troĹÄ,,i

deltona

idemo dalje...sadasnje stanje auta...osim sta je kompletno auto piturano...u unutrasnjost je dosa duboki volan,rucica mjenjac, papucice i h pojas...nove gume 195/45 r15...maska sa hf znakom...i naljepnice na pragove :) da ne ispadne da samo nabrajan evo slike  ;D







LANCIA DELTA HF TURBO
[Oo]\_____Y_____/[oO]

deltona

24.11. sam odvozija autoslalom u omisu brnistra ka predvozac...auto se ponasalo i islo odlicno i zadovoljan sam svojom voznjom....steta sta nisam bija u konkurenciji al po vremenima sam moga cak nesto i napravit ;)





evo tu su i snimke 2 dvije voznje po mokrome...u prvoj voznji sam jos malo trazija auto a i odavno nisam vozija slalom pa san isa oprezno....zaj mi je jedino sta 3 voznju nisam snima jer je bila najbolja
Autoslalom - 6 Nagrada grada Omisa - Brnistra 2010
Autoslalom - 6. Nagrada grada Omisa - Brnistra 2010
LANCIA DELTA HF TURBO
[Oo]\_____Y_____/[oO]

puntiac

uzyebo sam se ko zmija u ventilatoru 

dj_xeur

Ludilo brale!!!!!!!!!!!! :slin:

Svaka cast na voznji,samo naprid!  :ok:

Puno srice ti zelin! :good:

alen


veky_1

Predivna Delta... Samo je mazi i pazi i dalje...
THE ITALIAN POWER

FileFixer

Daj bježi s tim autom... Sad mi se ruke tresu i tlak mi skoči na 200... Adrenalin mi proradi i preznojavam se... Jojjjj da mi je garaža... :)

:resp:

btw... znam tko ima 4x4 pogon. :)

                          E=mC^2 +/-3dB

tipo 1.7d

ne paše tu "onaj" 4x4 pogon

zvrk

 :bravo:

bravo....samo je joÅ¡ falila kraljica da se predstavi i sad sam miran...  ;D

odličan auto, svaka čast na uloženom trudu...čuvaj ju i pazi....i puno sreće....

:good:

pave1

vidia sam te par puta po gradu. ekstra auto

deltona

ostajem pri orginalu...nikakvi pogoni ni prosirenja nece ic na auto ;)

i fala svima na pohvalama :)
LANCIA DELTA HF TURBO
[Oo]\_____Y_____/[oO]

FileFixer

Citat: tipo 1.7d  u 16 Studeni 2010, 06:35:10
ne paše tu "onaj" 4x4 pogon

Paše sa Dedre i Delte. Ovaj je sa dedre, stavljen na Tipa i isto tako skinut s njega ali deltona želi ostati pri originalu kao šta je i rekao. :ok:

                          E=mC^2 +/-3dB

tipo 1.7d