Automobilska ulja namijenjena za voznju sa LPG-om

Autor luka78, 09 Siječanj 2011, 11:45:11

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Maljak

Imam ja sve od Midlanda, samo moram uzimat na veliko, prosli put sam kupio dvije bacve performance 20-50, i koji karton Avanze 5-40, pa onda prodajem, a sad trenutno nemam cekam da se skupi neka narudba! Koje bi ti trebo?

Luka V.

Poslao sam ti privatnu poruku da tu ne zatrpavamo temu s našim dogovorima.

gt3

jel ima netko za prodat seleniu 20k? naravno, da je cijena ispod one u ducanima :)

Tomi Makinen

Citat: zvrk  u 10 Ožujak 2011, 23:58:46
točno tako...

negdje sam pročitao i da su dečki iz EVO časopisa nahvalili ROWE ulje...isto talo low-budget po cijeni, i ima ga za kupit u Konzumu  ;D

ja ga nisam probao, ali sam pogledao specifikaciju i zadovoljava MB, VW i BMW...

Ja se držim Selenie i izmjene na 10 000km...a jedino ću probati sa Racingom...

Za moj auto i viÅ¡e nego potrebno...  :good:

ako na naljepnici piše da zadovoljava MB, VW..... pa šta??? i na plotu piše pi..a. Ja sam stavio Rowe ulje u fabiju 1.4 65ks (stara koncepcija i nezahtjevan motor) pa sam nakon 5 000km raskapao i prao cjeli motor jer se 10W40 pretvorilo u mast i sje..lo hidro podizaće i skoro još dosta toga... To su moja iskustva sa Rowe-om iz regnemera

zvrk

sve 5...hvala što si podijelio svoja iskustva s Rowe uljima s nama, na žalost imao si negativna iskustva...

...i jedan dobronamjeran savjet...  :good:
samo malo lakše u komunikaciji....tj. nije potrebno koristiti takav riječnik niti stavljati 3 upitnika jer s tim naglašavaš kao da se dereš...

nadam se da si sad zadovoljan Å¡to se tiče ulja u svom autu...  :good:

zvrk