Fiat cinquecento 1.1 - rupa u gasu

Autor gaÅ¡oRI, 19 Veljača 2011, 22:03:55

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

gašoRI

Pozz. svima! Imam cinquecento sporting i deÅ¡ava mi se slijedeće:vrlo često ali ne i svaki put negdje na pol gasa imam rupu ili da objasnim u tom dijelu kao da nema dovoljno benzina pa se guÅ¡i. Promjenio sam kompletan monopoint karb ali  mi se deÅ¡ava i dalje ista stvar. Neki mi govore da je problem u lambda sondi poÅ¡to je i potroÅ¡nja negdje oko 10lit. po gradu. a to nikako nije normalna stvar pa evo ljudi pomozi te mi da rijeÅ¡im taj problem! Hvala unaprijed svima koji znaju u čemu je problem!!

zvrk

dali si možda išao na dijagnostiku?

mislim da bi se na dijagnostici vrlo lako moglo ustvrditi gdje je problem i dali je do lambde...jer 10 lit. je puno previše...

mislim da ti daje previše goriva i da imaš prebogatu smjesu i da ti zato guši auto....

Boro

I meni se dešava slična stvar na seicentu 1.1. kad je hladan ga u pola gasa guši, samo šta meni ne troši toliko... Aj pa kad skontaš šta je javi...

chris

probaj vidjeti filter zraka. možda zvuči čudno ali meni je tako bilo na bravu i sad je ok kad sam ga promjenio

ivanm

i meni se na puntu MPI to dogaÄ'alo... ali naučio sam se vozit s tim..
trošio je normalno, eko test normalno.. samo na tom jednom dijelu gasa nije primao, pa sam morao stisnuti jače ;D

Miha.

I meni se počelo dogaÄ'at nisam točno gledao jel to samo dok hladan al u nekom uskom području okretaja (2200-2500 :neznam:)..Moj troÅ¡i normalno oko 6l

gašoRI

Isključio sam lambda sondu i više ne prekida ali i dalje troši ko brod!?? :82:

srky

napravi dijagnostiku, košta te oko 100-ak kn i saznat ćeš. sve mi smrdi na lambda sondu i možda koji senzor, ali dijagnostika će ti najbolje pokazat...