Lancia Ypsilon 2011

Autor Redakcija portala, 03 Ožujak 2011, 20:50:25

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Redakcija portala

Evo je. I nju smo dočekali. Nova Lancia Ypsilon je predstavljenja i u Ženevi



Za razliku od dosadašnje dvijee generacije Ypsilona koji su se kupcima nudili u trovratnoj verziji, Lancia je novi Ypsilon napravila u varijanti sa 5 vrata.
Novi Ypsilon je dugačak 384 cm, Å¡irok 167 cm, visok 151 cm, sa meÄ'uosovinskim razmakom od 239 cm, a u unutraÅ¡njosti ima mjesta za pet putnika.



Što se pogonskih agregata tiče, u ponudi će biti benzinci 1.2L sa 69KS, dvocilindrični TwinAir sa 85KS, zatim 1.3 Multijet II dizelaš sa 95KS (emisija CO2 iznosi 99 g/km), kao i verzija 1.2L sa pogonom na plin (LPG).



U opremi (seriskoj ili dodatnoj) naći će se, izmeÄ'u ostalog, i automatski klima ureÄ'aj, alu kotači od 16 inča, cruise control, kožni enterijer, parking senzori, navigacija, xenon svjetla, 500 W audio sistem, stakleni panoramski krov, itd



Prodaja novog Ypsilona na Europskom tržištu kreće u lipnju, a treba spomenuti da će se u Velikoj Britaniji i Irskoj nova mala Lancia prodavati kao Chrysler (i sa nešto drugačijim prednjim grilom).

Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

kresozg

tko još osim fiata u auto debelo ispod 4 metra trpa tolko opreme, lol

zna li itko hoće li se prodavati u sad-u?

zzip


debelisultan

baš ženski.....hahahahahah

Elra

Malo PT Cruisera, Ibize, starog C3 i eto nove Yke. Ne sviÄ'a mi se ni malo. Po netu je kružilo puno boljih ideja.

zzip

Osim FIATovog odličnog starta sa Freemontom, Fiat se takoÄ'er može pohvaliti i dobrim početkom prodaje nove generacije Lancije Ypsilon.


Iz FIATa je izjavljeno da je za prvih mjesec dana od starta prodaje već naručeno 13.000 komadaovog modela koji je inače premijerno predstavljen na posljednjem Salonu automobila u Ženevi.

Cijene u Italiji kreću se od 12.400â,¬ za Ypsilon Silver 1.2 sa 69KS, pa do 17.300â,¬ za Ypsilon Platinum 1.3 16v Multijet sa 95KS, a Fiat u vijesti navodi da se viÅ¡e od 30% kupaca odlučuje za verziju sa najviÅ¡im, Platinum paketom opreme.

Više o novom Ypsilonu možete pročitati OVDE.

147

#7









Gillet

y s ima kakove razlike naspram standardne ypsilonke ili je samo u pitanju vanjska Å¡minka? btw, y od drage, godinu i pol, 8000 km,,--milina za vozit tpo gradu.. kad posle y sednem u svog focusa, ko da sam na zetor sjeo.....

147

#9
Citat: Gillet  u 14 Prosinac 2019, 06:00:22
y s ima kakove razlike naspram standardne ypsilonke ili je samo u pitanju vanjska Å¡minka? btw, y od drage, godinu i pol, 8000 km,,--milina za vozit tpo gradu.. kad posle y sednem u svog focusa, ko da sam na zetor sjeo.....

Izdanje za francusko tržište, posebna plava boja, momo sjedala i grafika instrumenata.



147

#10
ELLE
0.9 TwinAir 63kW, 0.9 TwinAir CNG, 1.2 51kW, 1.2 51kW LPG, 1.3 JTDm 70kW, Predstavljena 2014. boje su Cipria Glam i Cipria Glam/Nero Vulcano, parking senzori, 16" felge, multifunkcionalni upravljač, kožna ručica mjenjača, automatska klima, električno podešavanje zrcala, sjedala u kombinaciji kože i alkantare, Blue&Me i ESC.