Bravo 1.6 - mekan servo

Autor martin_bravo, 26 Ožujak 2011, 14:01:35

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

martin_bravo

Znaci zanimame kako bi mogo utvrdnut volan premekan je ,  :G:

Zanima kako bi mogo to napravit dali se moze mozda neko gusce ulje stavit ili nesto??

NikolaST

ispusti zrak iz guma  :funny:

svima nam je tako
assumption is the mother of all fuckups

Bojan_001

meni je na 1.6 dosta zvrd,mozda i pretvrd? da promijenim ulje u servu mozda bi i bio laksi :D
na koliko se mijenja ulje serva?

martin_bravo

Meni je mekan jos imam siroke gume i spusten je svaku rupu volan bjezi  :blah

Vozio sam alfu 147 neki dan i volan je predobar tvrd i onda sam tek ubiti vidio kolko je moj mekan

franjo-fritz

kako misliš mekan lako se mota ili nešto drugo a kakav volan imaš standart ili manji
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

tutto

Citat: martin_bravo  u 26 Ožujak 2011, 14:01:35
Znaci zanimame kako bi mogo utvrdnut volan premekan je ,  :G:

Zanima kako bi mogo to napravit dali se moze mozda neko gusce ulje stavit ili nesto??

Skini remen sa pumpe i uživaj  :wiii:

tomy_bravo

ja sam stavio s td 100 na 1.4 pumpu sad se mota s malim prstom.....

zvrk

meni ja na 1.8 gt idealan....tvrÄ'i...direktan...

je da ima malo više muke oko motanja pri parkiranju, ali barem u otvorenoj vožnji uživam

možda da staviš šire gume, spustiš auto...dobiješ malo na opterećenju... i to je to....

goran86

evo ja sam sad stavio drugu pumpu isto mi je volan malo mekanije,al navikneš se...valjda zato kaj je friško ulje nutra,novia pumpai tak...al me niš ne baca kaj se volana tiče

KKIIKKII

jučer sam dao reparirati servo pumpu u hidromehanici na žitnjaku,i kažu mi ljudi da mi pumpa baca 4 litre ulja u minuti, a trebala bi 7 litara i da ću malo osjeti na volanu da je tvrÄ'i.

nakon vraćanja pumpe stvarno se osjeti ta je volan tvrÄ'i, e sad dal će se to i kako reflektirati na letvu volana, tj. skratiti joj životni vijek, vrijeme će pokazati

1998 god **** 348000 km ****

security22zd

ako nije tajna koliko te dosla reparacija?

kiky776

Citat: zvrk  u 28 Ožujak 2011, 23:13:58
meni ja na 1.8 gt idealan....tvrÄ'i...direktan...

je da ima malo više muke oko motanja pri parkiranju, ali barem u otvorenoj vožnji uživam

možda da staviš šire gume, spustiš auto...dobiješ malo na opterećenju... i to je to....

auto mu je spušten 3,5cm, ima 205/40/17 gume i ipak se volan prelagano okreće :)
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

KKIIKKII

1998 god **** 348000 km ****

dino_sk

ja sam to rjesio s sportskim manjim volanom , isto je bio koma mekan pri vecim brzinama pogotovo strava za vozit

Hrvoje

Skines servo i uzivas pogotovo dog parkiras uzivancija
bok