Brava 1.4 12V LPG - problem vožnja na plin (Landi Renzo)

Autor golub2, 05 Svibanj 2011, 08:27:00

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

golub2

U ponedjeljak mi je auto lagano zakuhao, niÅ¡ta straÅ¡no, ostao bez vode na vrućem gradskom asfaltu u 16h popodne u centru grada. Malo se dimio, stao sa strane, čekao 1h da se ohladi, dodao 2L vode, otvorio ozračnik na hladnjaku da zrak izaÄ'e van i sve je bilo dobro, ventilator se pali kad dosegne radnu temperaturu.
Jučer popodne mi je na plinu počeo pucat u filteru za zrak dok jače stisnem gas, na benzinu sve super.
Par puta mi se zgasio u leru i tad mi se upali lampica od dizne.
Otišao kod obližnjeg električara i veli da nemre niš jer on radi sam manualno, i da bi trebao otić u Landi Renzo servis da mi na kompjuteru pogledaju dal baca dovoljno plina.
Rekao je i da je možda otišla koja svjećica pa se to osjeti sam na plinu, na bengi tolko ne.
Zanima me što mislite da je problem i kako ga najjednostavnije riješit?
Dal prvo zamijenit svjećice i onda probat, pa ako ni onda ne valja da odem na servis?
Ako idem na servis, u koji Landi Renzo servis otić, di će me najjeftinije izać, a da naprave posao kak spada pa da sam opet miran par godina?

golub2

na stranici www.auto-tim.hr sam našao ovlaštene servisere za Landi Renzo pa ću ih navest pa recite šta mislite:

Servis Novi Zagreb
- Velikopoljska bb, Velika Mlaka

T.U.O. CEPELIN

Å TASNI d.o.o. (Ivan Å tasni)
- Samoborska cesta 294, Zagreb

PREDEN â€" automehaničarski obrt
- Sesvetska cesta 6/1, Sesvete

MIŠIĆ I DJECA d.o.o.
- Prigornica 66, Zagreb

EUROAUTO „Z“ ZUBAK
- Ljudevita Posavskog 43, Zagreb

DONČIĆ PROMET d.o.o.
- Balokovićeva 23, Zagreb

DISK-RONČEVIĆ (Mario Rončević)
- Kostanjek 11/1, Zagreb

DANTOL ALARM (Darko Antolić)
- Heinzelova 60, Zagreb

CM COMMERCE d.o.o.
- Prilaz V. Brajkovića 13

AUTOSERVIS BRDEK
- Kolodvorska 26. V. Gorica

Ml@den

odi u servis. tako čeÅ¡ najbolje znat zaÅ¡to puca. a sad u koji  :neznam:

golub2

na kraju je bilo da je otišla bobina i nije dobro palio, palio je na 3 cilindra i onda kad prebaciš na plin, pošto je sustav osjetljiviji, puca, tj. probija. a trebalo ga je i ozračit kak spada. :)