Punto mk1 55s -cijena ugradnje plina

Autor damir_vkci, 31 Svibanj 2011, 12:37:45

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

damir_vkci

pozdrav svima .. razmisljam o ugradnji plina u Puntića 1.1, zanima me cijena cca.  vasa misljenja i iskustva ...hvala

Devil

Ja sam dao za ugradnju u Punta 6500 kn.

damir_vkci

jel proslo dosta vremena ili nedavno ? i jesi zadovoljan ,imas li problema kakvih ?

Devil

ProÅ¡lo je cca 2 godine,ali ne vozim viÅ¡e punta,a gle,ovisi ko ti ga ugraÄ'uje,meni su ga skroz sfuÅ¡arili, 10 reklamacija u godinu dana.

zzip

auto slivio.. sponzor kluba.. izmeÄ'u 5000 i 7000kn.. ovisno o modelu...

meni je bio prvo u bravi, a sad je u puntu.. 4 godine i nema problema... :ok:


Puntach

Meni su ugradili neki dan u mog Punta, 6500kn, boca umjesto rezerne gume 40L, stag struja, valtek dizne i tomasetto isparivac + 900kn da se atestira i upise u knjizicu. Garancija 2 godine, servis 350kn svakih 15tkm. Do sad skurio 4 tanka i skroz sam zadovoljan...

Plin su ugradivali u ProTim-u...
PoĹÄ,,tujem svakoga al se nikoga ne bojim, osim dragog Boga jer je razlog ĹÄ,,to postojim...

Dok zivot juri, ja cu lagano...

Night rider

Auto Tim momentalno ima 40% popusta,prije 3 tjedna sam ugradio 38 lit. za 5400 kuna
Only biker knows why a dog sticks his head out of a car window

punto55s

Gledajuć po sebi to ti se ne isplati ako auto u koji ugradiš plin ne držiš minimalno 3-4 godine (15tkm- 20 tkm godišnje) kod sebe da ti se ugradnja isplati.... ;)

Night rider

Mjesecno prolazim 1500 km pa na vise.Odnos cijene benzin/plin na tu kilometrazu mi je 400-500 kuna ustede.Rata mi je oko 450 kuna na 12 mjeseci/Diners,tj. ako prelazim mjesecno 1500 km ili vise,rata plina mi se sama isplacuje.3-4 godine?  :82:
Only biker knows why a dog sticks his head out of a car window

Night rider

Only biker knows why a dog sticks his head out of a car window

punto55s

Citat: Night rider  u 10 Studeni 2011, 18:30:16
Mjesecno prolazim 1500 km pa na vise.Odnos cijene benzin/plin na tu kilometrazu mi je 400-500 kuna ustede.Rata mi je oko 450 kuna na 12 mjeseci/Diners,tj. ako prelazim mjesecno 1500 km ili vise,rata plina mi se sama isplacuje.3-4 godine?  :82:

znači ako ti se otplati za godinu dana.... dakle ako ga zadriÅ¡iÅ¡ samo tu prvu godinu onda si zaÄ'abe stavljeo plin, ali ako ga voziÅ¡ joÅ¡ barem godinu do dvije onda je to isplativa ugradnja.... da li me sad razumijeÅ¡ Å¡ta mislim... :)

Night rider

Razumijem ja sto ti mislis,ali nije tocno to sto tvrdis.Ako ce napraviti 30 000 km u toj 1. godini,isplati mu se jer ako ce prodavati auto dobit ce nesto na cjeni zbog plina
Only biker knows why a dog sticks his head out of a car window

punto55s

ali opet neće dobiti više nego da ga vozi dulje vrijeme.....

zamisli sad situaciju da ga proda i kupi opet auto samo na bengu jer mu se nekim slučajom trenutno u ponudi nisu sviÄ'ali automobili sa plinom...

opet plina stavljaj i za kratko ga vrijeme dok se plin otplati prodaj.... faktički kupuješ auto i ugradiš plin za nekoga tko ti neće toliko dat koliko vrijedi automobil s plinom u odnosu na samo sa bengom...

teÅ¡ka je to filozofija i u stariji automobil od 2005. godine (ne svi čast izuzecima) Ne ispati se ugraÄ'ivat plin jer je to staro auto... tako ja razmiÅ¡lja i raÄ'e ću si kupit stariji auto sa dizel motorom nego kupit benzinac i ugraÄ'ivat plin...

sad ćeš reć a imaš benzinca... eh sad druga strana priče jest da sam imao dizela koji je bio max. ušćuvan ali sam nažalost s njim imao nezgodu pa sam zbog slabijih financija tada odlučio za nešto jeftinije da se kutura a to je fiat punto...

Nisam istinski zaljubljenik u fiat ali volim ga vozit... želje su daleko veće ali trenutno uz ovakve uvjete u prelijepoj na Rvackoj ne mogu....

sorry na OFF-u ali uglavnom sve se veže na plin... :) :ok:

Night rider

Znaci oces reci da se voziti jeftinije neisplati jer je stariji auto?  :82:
Only biker knows why a dog sticks his head out of a car window

punto55s

ili ne čitaš dobro ili ja neznam objasnit ono što mislim.... ne isplati se ako ga ne misliš dulje imat... ne samo da ti se isplati ugradnja već se mora 3-4 puta isplatit onda je to isplativo a sve ostalo su gluposti...