Main Menu

Auto Fortuna

Autor pio, 10 Lipanj 2011, 14:00:03

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

pio

Dali netko ima kakvi iskustva sa autom Fortunom na Samoborskoj cesti,  otiÅ¡o bih do njih da mi podese plin jel mi stalno pali lampicu od motora a ovi u autocommercu mi tri godine nemogu podesiti mapu a sistem imam lovato i ugradio sam ga u autocommercu,poÅ¡to mi auto viÅ¡e nije pod garancijom  htio bih to rijeÅ¡it da sam viÅ¡e miran.
PIO

zzip

nikad čuo..

odi do auto silvia koji nam je i sponzor kluba... isto je na staroj samoborskoj, prije hotto vila...

pio

Auto Silvio neradi lovato samo brc i landi renzo
PIO

zzip

čudno.. jednom članu kluba je i to rijeÅ¡io..  onda neznam... :neznam:

btw, radi i stag.. jer ga ja imam...

pio

zvao sam ga i rekao mi je da ne radi sa lovatom i uputio me kod auto fortune.
PIO

zzip

ovo sam uspio iskopati.. možda ti pomogne.. znam dečka koji tamo radi.. radio je kod silvija prije...

http://www.forum.hr/showthread.php?t=617906

http://www.autoplin-forum.com/viewtopic.php?f=3&t=2850

pio

da znam dečko se zove  andrej to mi je rekao tip kad sam zvao  auto silvijom jer je nekad radio kod njega pa je on iznajmio ili otkupio nekadaÅ¡nji pcz.
PIO

zzip

je.. andrej je odličan plinski majstor.. barem prema onome Å¡to sam vidio kada su meni ugraÄ'ivali plin...

a za pcz sam ČUO samo loše.. nisam nikada bio kod njih... tako da nemogu niš tvrditi...

pio

da ali više nema psc osim pumpe za točenje a andrej je sad otvorio auto fortunu umjesto psc.
PIO

zzip

vidiš vidiš.. eto nama i novog sponzora kluba... :DD :DD

pio

Danas bio kod auto fortune i dečki su za svaku pohvalu,resetirali su mi plinsku mapu i učitali novu,malo su  se provozali i pratili parametre na mapi.Sada auto ide bolje i  manje troÅ¡i ,nadam se da mi se viÅ¡e neče palit lampica od motora,jedino mi je stavio da kad okretaji padnu ispod 950 okretaja prebaci na benzin jer puno mirnije i ljepÅ¡e radi na leru na benzinu jer je na plinu kad je klima isključena znao se malo  stresti motor.
PIO

zzip

 :bravo :bravo :bravo