Main Menu

Atest plina

Autor martin_bravo, 28 Lipanj 2011, 22:59:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

martin_bravo

Ovi u stanici , ali cinimise da lik nije baš da se kuzi kako i šta bar oko informacja

Ma nisam ni mislio punog tankat jer nemam 600kn trenutno za takvu glupost imam drugih problema oko registracje

Zvrk kolko si vremenski odprilike kod njih izgubio??

zvrk

u STP negdje oko 1h....možda 1:30 max....

imaš dosta fotkanja iz svih smjerova...pa + felge....i tak...pa papirologija....nakupi se...


Dalibor

kako si rekao blokiraj plovak pa nek bude pun :D

martin_bravo

Evo danas sam bio na atestu i sve je bilo uredu u srjedu bi trebo znat rezultate  :)
Pa da vidimo ako treba Å¡ta doradit

zvrk


martin_bravo

Spomenuo mi je jedino da je bilo prije 3 god stavljano ali da to odem samo po nove papire , i da bi  trebala zastita bit ispod motora ali reko da moguce da proÄ'em  :)

zvrk

 :good:

da...ja sam ostavio svoju zaštitu motora po preporuci majstora zbog isparivača, jer se navodno brže zagrije po zimi, a i fizički štiti cijelo podvozje pa tako i dijelove plina...

inače, moja zaštita je tako izubijana da ih vežem vezicama, ali našao sam novu za 400kn...

martin_bravo

Ako ne bude proso cu morat ja nac nekog da mi posudi ili cu ja od neke plastike ju napraviti samo privremeno

Reko je covjek i za felge da mozda nece proč pa čemo vidit , mamakar iÅ¡o 10 put moraju mi felge proč  :box:

zvrk

ma zbog te plastike nebi trebali zezat...

a i mene su uvjeravali na atestu da mi felge neće proći, pa prošle bez pitanja...

martin_bravo

Super onda , a covjek na atestu je stvarno uredu jos je nes pljuvo po ovima di su glavni da su neki mladi i da niš neprolazi , i kad sam mu reko da su mi felge jako bitne je posliko sve jos oko njih od visine profila yota i tako to

zvrk

ma mora proći...

inače, ako te slučajno budu rušili, imaš pravo tražiti da ti ponovo poslikaju i to tako da se navezeš na onu "rampu" gdje se vidi da nigdje ne zapinje...

evo, tu si pogledaj...   http://www.cvh.hr/media/interne_upute/CVH-I-IU-020.00.pdf

martin_bravo


martin_bravo

Sad sam probo vidit status predmeta na CVH i nenademi predmt , kolko treba da to oni stave gore??

zvrk

nisam razumio, što ti piše?

pa odmah....meni je pisalo "u obradi" a kasnije "mora na dorade....ili tako nešto"

martin_bravo

PiÅ¡emi da predmet nije pronaÄ'en  :zuma: