Punto MK2a 2002g. lampica svjetla, kopiranje ključa, podizač prozora...sitnice

Autor Pluton, 24 Listopad 2011, 14:35:39

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

flyer26

Pozdrav, imam pitanje u vezi rasvjete prtljažnika na Punto MK2 sx 2001g. (Valjda je dobar topic :/ )

Naime, da li netko ima informaciju da li taj auto ima rasvjetu u prtljažniku? Jer iritantno mi je po noći kopat tamo jer niÅ¡ta ne vidim... jer kod mene nema rasvjete, iako sam pronaÅ¡ao neki dvožilni priključak u desnom dijelu, ali nema niÅ¡ta prikopčano (možda proÅ¡li vlasnik skinuo?) pa me zanima da li je to možda predviÄ'eno za tu rasvjetu, ili od čega je to??
flyer26

Boban

Da to ti je sigurno od rasvijete za gepek.Trebao bi imati nosač lampice koji ima prozirnu pločicu kroz koju ujedno i ide svijetlost koji se nalazi ispod desnog zvučnika,ak nemaš onda ti nije ni tvornički stavljena.
Ex Punto mk2 1.2 ,ex Mazda 626 redizajn 2.0 DITD,ex Lancia Lybra 1.8 benzin+plin, sada Mercedes S204 2.2 200 CDI

flyer26

Aha, tako znači... da, ima neko ležiÅ¡te ispod desnog zvučnika,  ali nema  niÅ¡ta unutra.  Ako nabavim tu kutijicu s nosačem, onda bih mogao to ugraditi pa da radi? Ako mogu, gdje bih to mogao kupiti? Ima netko viÅ¡ka od nekog karamboliranog Puntača, ili tako neÅ¡to,  pa da proda?
flyer26

Boban

Ex Punto mk2 1.2 ,ex Mazda 626 redizajn 2.0 DITD,ex Lancia Lybra 1.8 benzin+plin, sada Mercedes S204 2.2 200 CDI