Main Menu

Fiat Linea facelift

Autor zvrk, 07 Veljača 2012, 21:54:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zvrk

Još jedan Fiatov sedan će ove godine doživjeti osvježenje. Nakon Siene, krajem ove godine će se u prodaji pojaviti i obnovljena verzija modela Linea koju je Fiat inače premijerno predstavio 2007. godine.



Å to se izgleda tiče, Linea facelift će izmeÄ'u ostalog dobiti novi prednji i zadnji branik, izmjenjenu masku, dotjerani poklopac prtljažnika, a očekuju se i promjene u interijeru.



U ponudi motora će se naći i 1.4 MultiAir benzinac i unaprijeÄ'eni 1,3 litarski Mutijet dizelaÅ¡, dok ostali detalji tek slijede.


____________________
Ivan Mitić - Autoblog.rs
Foto: Worldcarfans.com

veky_1

Moglo bi to na kraju zanimljivo izgledati.
THE ITALIAN POWER

iwex

Prava kola za neki dub style :D

Baš me zanima kako će to definitivno izgledat ...

puntiac

prava kola za bubnit rejs bodykit,spojlerčić na gepek, 1.6 TB maÅ¡ineraum i gas u wtcc  :ljubav:
uzyebo sam se ko zmija u ventilatoru 

zzip


boombee

Kolko vidim svjetla su netaknuta u odnosu na aktualnu, jedino maska,oblik odbojnika i kolko se more skužit ispod folije na bunkeru spojlerić (kaj definitivno linei treba  :ok:) možda je sad standardan na svim verzijama.
5 god do 1. facelifta ,dosta dugo za današnja mjerila.
Sad bude mojoj odma cijena za 1000 E iÅ¡la dole  :zuma:
NIJE BITNO DIZLO ILI BENZ GLAVNO DA JE TURBO

Linea104

Mislim da bi moglo izgledat iznutra kao Punto Evo. Barem mi se tako cini po ovoj ventilaciji od klime desno unutra..
They can't find a way to be, one world in harmony.  Can't get no antidote for blues.

Linea104

Svidja mi se idea tablice na sredini bunkera  :ok:
They can't find a way to be, one world in harmony.  Can't get no antidote for blues.

Elra

Kako bi uspjela mora da bude osjetno jeftinija od Cruzea, Fluenca i sl sedana.

zvrk

I tu se neću moći složiti s tobom u potpunosti  ;D
Naime, Linea možda spada u tu klasu poput Cruza, Fluenca, Elantre, i sl. ali je ipak kvalitetnije izraÄ'ena i imat će bolje motore i bolje opremljenu unutraÅ¡njost.
MeÄ'utim,istina je da je konkurencija bolje prihvaćena i da se bolje prodaje zbog cijene i tu će Linea možda kaskati, a i kod nas i nije baÅ¡ neÅ¡to prihvaćena i ima slabe prodajne rezultate.
Vjerojatno ciljaju na druga tržišta.

Svakako je dobro da se ta klasa automobila i dalje nudi jer je tražena zbog veličine (prostrani obiteljski sedan sa velikim prtljažnikom i malom cijenom) pa će biti dobar izbor obiteljima za pristupačnu cijenu.

Meni osobno se ne sviÄ'a Linea....ali o ukusima se ne raspravlja  :good:

stilista

cruze estetski izgleda 5 puta bolje....a sto se tice kvalitete izrade i tu bi linea mogla podvuc rep...jos ako je skuplja..... :facepalm:

zvrk

nisam nikad sjedio u Linei...ali sam pretpostavio da je to produžen bravo....a on je po meni kvalitetno složen, barem što se tiče unutrašnjosti....

pa ako je sličan bravu...onda je po meni kvalitetnije složen od npr. Cruza...Fluenca...i sl.
možda je nova Elantra bolja....jer je tek došla na tržište...

na netu se pojavilo par rendera Linee na bazi Dodga Darta...ili navodno buduće Chevy Corvette (?)
ali nemam fotki interijera nove Linee....već samo stare...

ali sam našao interijere od konkurenata pa usporedite...

                     

Miha.

Hočeš reći produženi grande punto :zloco Ovo mi baš nedjeluje stvarno, po slikama bi onda linea ušla u višu klasu u odnosu kaj sad je, a več imaju cromu u toj klasi.

Linea104

They can't find a way to be, one world in harmony.  Can't get no antidote for blues.

zvrk

 :tres: :tres: da..da....produžen Punto a ne Bravo....
Croma je produžen Bravo...

I meni su ovi renderi nestvarni...iako mi jako dobro izgledaju....  :slin: