Novi Bravo - kljuc

Autor ilija.r, 14 Veljača 2012, 20:13:20

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

ilija.r

pozz.htio bi sve da pitam jel vam je rezervni kljuc ima ono za daljinu.i jeli na sistem skakavca.
only FIAT

Gemist Nino

Meni nije, običan za bravu otključat,bez daljinca i skakavca!!

ilija.r

hvala na odgovoru. da objasnim situaciju.kupio sam brava na lizing i nisu mi dali drugi kljuc.(znam da tako treba),medjutim taj salon  se zatvorio i a nisu predali lizing kuci taj kljuc.tako da nemam rezervni kljuc.sve sam pokuso  kako da dojem do njega medjutim nista.da izradim treze 80e.
only FIAT

Gemist Nino

A gle,ne znam sta di ti kažem na ovo,možda je bolje uzet rezervni,nikad ne znaš sta se može desit,bolje imat još jedan za svaki slučaj! :neznam:

get

Meni su oba skakavca, odnosno jedan i drugi su mi daljinci potpuno funkcionalni.

marloz

meni je takoÄ'er rezervni običan ...  :D

istriano

I ja sam dobio OBIČNI rezervni ključ. Auto registriran pred 20 dana.

Ave!

Grandist

Ja bi uradio rezervni nikad se ne zna kad ce da zatreba.

ilija.r

jel zna neko jel moguce izraditi daljinca bez kod kartice.nisam ni kod karticu dobio.
only FIAT

Gigi

Jebote, Ilija, jel taj tvoj bravo kao i onaj X5 iz oglasa - "samo za po CG"  :82: :)

Od zadnjih 6 (novih) auta koje sam kupio, samo su fiati (stilo, bravo) doÅ¡li sa jednim "daljincem" i jednim običnim  ;)

Elra

I ja sam sa novim Doblom dobio rezervni obicni kljuc.
Fiat valjda tako radi, jedan skakac, jedan obicni kljuc i kartica.

get


Možda ovisi i o modelu ;)


Elra

Mozda i  nivou opreme. Npr Opel je za Astre H davao obicni II kljuc u opremema Essentia i Enjoy, a skakavac uz doplatu odnosno serijski za vise nivoe opreme.

get

Baš me zanima jel netko nadoplatio stražnje prozore na struju i da nema dva skakavca?

Jer ta nadoplata je poprilično skupa, pa nagaÄ'am, da to možda ima veze!?

Ili sam možda imao sreće?

boriggy

i ja dobio 2008 novog sa jednim daljincem i skakavcem, a drugi vulgaris.. ko za ficeka.. volio bi imati jos jednog daljinca, jerbo mi se cini da se tu i tamo zblesira pa nece delat.. ima netko iskustva? koliko baterija dugo traje i sl?