Novi Bravo - kljuc

Autor ilija.r, 14 Veljača 2012, 20:13:20

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ilija.r

napokon.zavrsio sam sa lizingom.dobio sam kljuc doduse obicni i kod karticu. :)  :partytime
only FIAT

Ben

Mislim da nadoplata nema veze sa kljucevima koji se dobiju jer ja sam nadoplatio za xenon i joÅ¡ neke stvari uz dizela od 150 ks u sport opremi Å¡to je 2007. kad sam ga kupio bila druga najskuplja varijanta, jedino je panoramski krov bio skuplji, i isto sam dobio jedan skakavac jedan obični kljuć. Sestra mi takoÄ'er vozi Bravo i isti ima kombinaciju kljućeva. Dva skakavca uz auto to je čista sreća.

Sent from my GT-P5220 using Tapatalk


cupavica lorena

ako auto ima 4 stakla na struju trebao bi imati dva skakavca i jedan obicni kljuc,jedino ako u hrvatskoj vrijede druga pravila prodaje novih auta
ako nemate hobi,kupite fiat

buzz11

Citat: cupavica lorena  u 17 Svibanj 2014, 12:23:52
ako auto ima 4 stakla na struju trebao bi imati dva skakavca i jedan obicni kljuc,jedino ako u hrvatskoj vrijede druga pravila prodaje novih auta

na zalost nije tako. prije par dana sam u ch kupio novi Bravo sport. Sva 4 stakla su na struju, al samo je jedan kljuc skakavac s daljinskim, drugi je obicni vulgaris mehanicki. nije samo u hr. mislim da je to politika fiata.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

cupavica lorena

onda se je promijenila politika,sa novim stilom dobio dva,prosle godine kupio rabljeni bravo sa dva skakavca i obicnim kljucem,nije ni fiat sto je bio
ako nemate hobi,kupite fiat

buzz11

mozda ima veze s time sto je zaista bio jeftin iako je sport. izgleda da na sve nacine nastoje snizit cijenu auta da bi popravili prodaju. mislim meni je svejedno. sam po sebi auto je vrhunski opremljen, a kljuc, mogu prezivit i s ovim  :)
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

cupavica lorena

ako nemate hobi,kupite fiat

get

Možda je povezano sa alarmom.

Kod mene samo dva skakavca, nema trećeg.

buzz11

Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

get

Onda stvarno nema pravila . . .

Baš sam gledao sada na preuzimanju auta. Samo stoji da sam preuzeo ključ i rezervni ključ. Ništa ne piše kakvi.

Na eperu se samo vidi što je moguće uz auto (mehanički i elektronički), a na popisu opreme jedino ima stavka 008 za remote control.

Stvarno ne znam kako to utvrditi.

buzz11

Stvarno ne znam. Uz sve tri Alfe (2002.g., 2004.g. i 2013.g.) koje imam rezervni kljuc je isto skakavac sa daljinskim. Uz bravo sam dobio najobicniji mehanicki.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

Puntigamer

Jedan dio serije Sport dolazio je s dva skakavca. Kod mene su svi prozori na struju a imam jedan skakavac i jedan obični kljuć.

na jednom natapkano tapatalkom


Dac

Pošto ključeve naplaćuju više nego da su od čistog zlata (nebitno da li po težini ili volumenu), vjerojatno da je to trik za smanjivanje cijene.

A izrada kopije skakavca kod ključ majstora je po mojem iskustvu nemoguća misija, dvojica ili trojica su me odgovorili od ideje i uputili u ovlaÅ¡teni servis. Kažu da je katastrofa kompliciran i da bi koÅ¡talo skoro ko originalni (ne znam zaÅ¡to), sve drugo ide bez problema al noviji Fijati, jok.  :|

get

Pa koja je cijena u ovlaštenom?

Dac

Ne sjećam se točno viÅ¡e, ali mislim da sam preko 1000 platio obični, a skakavac je valjda preko 2000. Možda. Tu negdje... bilo je to prije skoro 2 godine  :Ä'izs: