Novi Bravo - kljuc

Autor ilija.r, 14 Veljača 2012, 20:13:20

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

get

Da, Fiat ima neke cijene vrlo apsurdne. OK, ne znam kako je kod drugih, al neke stvari stvarno nemaju smisla . . .

Sada sam baÅ¡ pogledao na eperu v78, tamo je cijena 270â,¬, to je negdje cca 2000KN. Pa bi rekao da je cijena izmeÄ'u 1500 i 2000 kn, samo ne znam da li na to ide joÅ¡ programiranje ključa ili je to to.


Dac

NaÅ¡ao sam mail kad sam slao upit u slovenski servis (a nije AC), da se uvjerim da nas ne pljačkaju ovdje. Napisao sam im da je 230â,¬ obični ključ sa kod karticom, da... sad kad joÅ¡ malo razmilsim, mislim da je skakavac bio i preko 2500 kn.

Uglavnom, slovenski servis mi je vrlo ljubazno odgovorio čak i bez brojeva šasije, što je kod nas nemoguće, valjda ti ni potrebnu vrstu ulja ne znaju reći bez toga.

Citat:Ključ 250â,¬
kartica kode 48â,¬
kodiranje 25â,¬

Ispali su čak i malo skuplji  :eusa_whistle:

get

A isto ko na drugoj temi što pišem za ležajeve.

Sada jedan ležaj mjenjača košta 500KN. A unutra je došlo ono govno od 100KN, pa ti sada plaćaj.

Budem pitao ove u servisu jel opet stavljaju govno SNR ili sada ipak doÄ'e TIMKEN.

Neke stvari su bagatelne, a neke za poluditi. Kao da imaju generator slučajnih cijena pa što ispadne.


cupavica lorena

moj bravo je M-jet,88kw,2007.nije SPORT i ima dva skakavca i obicni kljuc,mozda je do trzista stvar?
ako nemate hobi,kupite fiat

forsage

ja sa stilom dobio dva skakavca (stilo ima 4 stakla na struju) samo jedan skakavac nema daljinsko...
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

tduic

Moj t-jet Sport iz 2008-e je dosao s skakavcem i obicnim. Skakavac i dan danas sljaka s prvom baterijom.

dabar22

Dižem ovu temu malo iz prašine.

Naime, dobio sam uz Bravo jedan ključ skakavac i to je to ni rezervni ni nikakav kod.
Što bi mi preporučili gdje bi mogao uzeti rezervni a da me ispadne što manje novaca?

Hvala

jtd165

Izbrusit drugi ključ možeš kod ključara ali nećeš moć sa njime palit auto. Za kompletan posao morat ćeš u servis jer ključ treba kodirat i prijavit na centralu tako da ga centrala prepozna. Na starijim autima se dalo premostit kod provjeri da li se to da napravit na novom bravu.

dabar22

Hvala na opsežnom odgovoru :ok:

pirec

Ili kod ovih što prodaju ključeve tj.skakavce većina njih ti isto može programirat
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

Dac

Haha, sretno. Vidi moje postove na ovoj temi, ne vjerujem da se nešto promijenilo. Ovlašteni servis, originalni ključ.

Ako uspiješ na drugi način - obavezno napiši ovdje da znamo za ubuduće.

hecnet81

Imam zafrkanciju sa samim ključem, ne radi daljinski, otišao na njemu jedan od čipova,kod ključara stoji duže vremena,možda ga uspije rješit,kaže da je problem u prekodiranju, da ima jako dobru zaštitu...
ali evo naručio sam kompletan ključ iz turske, koji nije toliko skup pa možda krene sa srećom

https://autoremotecontrols.com/brand/6/fiat.html

Feri

Svaki ali svaki kljuc se moze kopirati znaci nema potrebe ici u ovlasteni servis i pljunuti 2000...u moru ljudi i firmi koji nude usluge nevjerojatno je za reci da nema...
Jedan od mnogih:
www.osor-promet.hr/fiat.html
...oni koji neprobaju nikada nece ni znati...

josssip

ovo sto si stavio su samo prazna kucista bez elektronike i cipova, fiat i alfa je malo teze za napraviti  ako nema pina,ali i nabaviti kljuc.. nesta se moze napraviti ali s daljinskim tesko, ovisi kakav je bcm u autu i dali imate pin
od 7-8 fiata sto su bili , za 5 sam mogao napraviti kljuc s kodom bez daljinskog..

Sent from Hyundai using Tapatalk 2


hecnet81

Vidit ću kad ključ doÄ'e,ali tamo je napomenuto posebno za sama kućiÅ¡ta da su bez elektronike. Za ovo moje od fiata nije tako napisano.kako se u turskoj rade fiati, može biti da tip popravlja elektronike i pakuje u nova prazna kućiÅ¡ta.Danas sam dobio obavijest da je ključ isporučen.